SOCCER

HOCKEY

BASKETBALL

HANDBALL

VOLLEYBALL

RUGBY

LIVE
A-Z
Sep 24

ENGLAND: Premier League

16:00
FT
Luton
1 : 5
Brentford
16:00
FT
Sheffield Utd
1 : 4
Burnley
20:30
12 '
Wolves
0 : 0
Arsenal

ENGLAND: FA Cup

18:15
FT
Manchester City
1 : 0
Chelsea

SPAIN: La Liga

14:00
FT
Celta
4 : 1
Las Palmas
16:15
FT
Rayo Vallecano
2 : 1
Osasuna
18:30
FT
Valencia
1 : 2
Betis
Girona
-
Cadiz

ITALY: Serie A

18:00
FT
Empoli
1 : 0
Napoli
Verona
-
Udinese

GERMANY: Bundesliga

15:30
FT
Heidenheim
1 : 2
RB Leipzig
15:30
FT
Hoffenheim
4 : 3
Borussia M.
15:30
FT
Koln
0 : 2
Darmstadt
15:30
FT
Wolfsburg
1 : 0
Bochum
18:30
FT
Union Berlin
1 : 5
Bayern

FRANCE: Ligue 1

17:00
FT
Nantes
0 : 3
Rennes
Lens
-
Clermont

PORTUGAL: Liga Portugal

16:30
FT
Moreirense
0 : 1
Gil Vicente
19:00
78 '
Boavista
0 : 1
Estrela Amadora
Braga
-
Vizela

RUSSIA: Premier League

13:00
FT
Rubin
1 : 1
Lokomotiv
15:30
FT
Baltica
2 : 1
Kr. Sovetov
18:30
FT
CSKA
1 : 2
Akhmat Groznyi

ALBANIA: Superliga

15:00
FT
Laci
1 : 2
Egnatia R
h2h
18:00
FT
Partizani
2 : 0
Dinamo Tirana
h2h
18:00
FT
Teuta
0 : 0
Vllaznia
h2h

ALBANIA: Division 1

Korabi Peshkopi
-
Luzi
h2h

ANDORRA: Primera Divisio

20:30
11 '
Carroi
0 : 0
Atletic America
h2h

ARMENIA: First division

14:00
FT
Ararat-2
0 : 3
Urartu-2
h2h
Shirak-2
-
Mika
h2h

AUSTRIA: 1 Liga

14:30
FT
Stripfing
2 : 2
Dornbirn

AUSTRIA: Regionalliga, Mitte

16:00
FT
Gurten
1 : 1
SC Weiz
h2h
19:00
84 '
St. Anna
3 : 1
LASK Linz-2
h2h

AUSTRIA: Regionalliga, West

12:45
FT
Altach-2
1 : 1
Pinzgau Saalfelden
h2h
15:00
FT
Wolfurt
1 : 0
Bischofshofen
h2h
16:00
FT
Austria Salzburg
4 : 1
Rothis
h2h
17:00
FT
Dornbirner SV
0 : 4
Motz-Silz
h2h
17:00
FT
Hohenems
5 : 0
RW Rankweil
h2h
17:00
FT
Imst
2 : 1
Wals-Grunau
h2h
17:00
FT
TSV St. Johann
2 : 2
Kufstein
h2h

AUSTRIA: Regionalliga, Ost

16:00
FT
Mauerwerk
0 : 3
Wiener Viktoria
h2h

AUSTRIA: Bundesliga, Relegation Group

17:00
FT
Altach
2 : 2
Blau-Weis Linz
17:00
FT
Austria V
3 : 0
Tirol
17:00
FT
Wolfsberger AC
1 : 1
Austria Lustenau

AZERBAIJAN: Premier League

14:30
FT
Qarabag
2 : 2
Gabala
h2h
17:00
FT
Zira
3 : 1
Neftci Baku
h2h

BELARUS: Premier League

13:10
FT
FC Minsk
1 : 1
Naftan
15:00
FT
Arsenal Dzyarzhynsk
2 : 0
Shakhtyor Soligorsk
17:00
FT
Slavia-Mozyr
1 : 1
Dinamo Brest

BELARUS: Premier League - Women

12:30
FT
Smorgon W
0 : 4
Zorka W
h2h
14:30
FT
Dinamo Brest W
0 : 4
Dinamo-BGU W
h2h
16:30
FT
Dnepr Mogilev W
4 : 0
Gomel W
h2h

BELARUS: 1. Division

12:00
FT
BATE-2
3 : 2
Ostrovets
h2h
14:00
FT
Bumprom
1 : 2
Belshina
h2h
16:00
FT
Slonim
2 : 3
Volna
h2h
18:00
FT
Dinamo Minsk-2
0 : 0
Baranovichi
h2h

BELGIUM: Challenger Pro League

15:00
FT
Anderlecht-2
1 : 2
Club Brugge-2

BELGIUM: First Division A, Championship Group

Genk
-
Anderlecht

BELGIUM: First Division A, Conference League Group

16:00
FT
Oud-Heverlee
1 : 0
Sint-Truiden
18:15
FT
Westerlo
3 : 3
Standard
20:00
41 '
Gent
1 : 0
Mechelen

BELGIUM: Pro League reserve

14:00
FT
Waasland U-21
1 : 2
Westerlo U-21
h2h
20:00
39 '
Patro Eisden U-21
2 : 1
Sint-Truiden U-21
h2h

BELGIUM: First Amateur Division

20:00
39 '
Antwerp-2
1 : 1
Knokke
h2h
20:00
40 '
Charleroi-2
1 : 1
Olympic Charleroi
h2h
20:00
39 '
Heist
0 : 0
URSL Vise
h2h
20:00
40 '
Hoogstraten
0 : 0
Sint-Eloois-Winkel
h2h
20:00
41 '
Lokeren-Temse
0 : 1
Excelsior Virton
h2h
20:00
40 '
RAAL La Louviere
1 : 0
Gent-2
h2h

BELGIUM: Super League, Championship Group - Women

13:30
FT
Genk W
1 : 1
Club Brugge W
h2h
19:00
85 '
Standard W
0 : 2
Oud-Heverlee W
h2h

BELGIUM: Second Amateur Division, ACFF

Jette
-
Hamoir
h2h
La Calamine
-
Rebecq
h2h
RC Tournai
-
Mons
h2h
Meux
-
Acren-Lessines
h2h
Tubize
-
Verviers
h2h
Verlaine
-
Warnant
h2h

BELGIUM: Second Amateur Division, VFV A

18:30
FT
Zulte-Waregem-2
4 : 0
Voorde Appelterre
h2h
Dikkelvenne
-
Mandel United
h2h
19:30
56 '
Oudenaarde
1 : 0
Torhout 1992 KM
h2h
KRC Gent
-
Gullegem
h2h
Merelbeke
-
Oostkamp
h2h

BELGIUM: Second Amateur Division, VFV B

Berchem
-
Hades
h2h
Bocholt
-
Londerzeel
h2h
City Pirates Antwerpen
-
Racing Wezel
h2h
Heur Tongeren
-
Tempo Oversijse
h2h
Lyra TSV
-
Belisia Bilzen
h2h
Racing Mechelen
-
KFC Lille
h2h
Sporting Hasselt
-
Houtvenne
h2h

BELGIUM: National 1 - Women

14:00
FT
Club Brugge-2 W
2 : 0
Genk-2 W
h2h
15:00
FT
Zulte-Waregem-2 W
1 : 2
FC Liege W
h2h
15:30
FT
Gent-2 W
1 : 2
Eendracht Aalst W
h2h
16:00
FT
Famkes Merkem W
2 : 1
Alken W
h2h
Evas Tienen W
-
Chastre W
h2h

BOSNIA and HERZEGOVINA: Premier Liga

13:30
FT
Siroki Brijeg
4 : 1
Igman Konjic
h2h
16:00
FT
Sloga Doboj
0 : 2
Zrinjski
h2h
Sarajevo
-
Borac BL
h2h

BOSNIA HERZEGOVINA: Prva Liga, FBiH

17:00
FT
Bratsvo Gracanica
6 : 3
Gornji Rahic
h2h
17:00
FT
Rudar Kakanj
3 : 0
Gradina Srebrenik
h2h
17:00
FT
Sloboda
0 : 0
Radnik Hadzici
h2h
17:00
FT
Tomislav
1 : 1
Celik Zenica
h2h
17:00
FT
Vis Kosova
4 : 2
Mladost Doboj
h2h

BOSNIA HERZEGOVINA: Prva Liga, RS

16:30
FT
Banja Luka
1 : 2
Ljubic Prnjavor
h2h
16:30
FT
Drina Zvornik
3 : 0
Rudar Prijedor
h2h
16:30
FT
Famos Vojkovici
0 : 0
Radnik
h2h
16:30
FT
Kozarska Dubica
1 : 2
Slavija
h2h
16:30
FT
Laktasi
5 : 1
Velez Nevesinje
h2h
16:30
FT
Leotar
3 : 2
Romanija Pale
h2h
16:30
FT
Sloboda Mrkonji Grad
0 : 0
Sutjeska Foca
h2h

BULGARIA: Parva Liga

14:15
FT
Pirin
0 : 0
Cherno More
16:45
FT
Hebar 1918
0 : 3
Ludogorets
19:15
68 '
Levski
0 : 0
Beroe

BULGARIA: Vtora Liga

16:00
FT
Chernomorets Balchik
6 : 0
Bdin Vidin
h2h
16:00
FT
Dobrudzha
4 : 1
Maritsa
h2h
16:00
FT
Lovech
2 : 0
Chernomorets Burgas
h2h
16:00
FT
Montana
1 : 3
Belasitsa
h2h
16:00
FT
Spartak Pleven
0 : 1
Sportist Svoge
h2h
16:00
FT
Strumska slava
1 : 2
Spartak Varna
h2h

BULGARIA: Third League, North-West

Boruna Tsareva Livada
-
Etar-2
h2h
Drenovets
-
Akademik Svishtov
h2h
Partizan Cerven Brjag
-
Vihar Slavyanovo
h2h
Pavlikeni
-
Lokomotiv G-O
h2h
Yantra Polski Trambesh
-
Lokomotiv Mezdra
h2h

BULGARIA: Third League, South-East

Atletik Kuklen
-
Sliven
h2h
Beroe-2
-
Sozopol
h2h
Karnobat
-
Dimitrovgrad
h2h
Nesebr
-
Spartak Pd
h2h
Rodopa Smolyan
-
Gigant Saedinenie
h2h
Rozova dolina
-
Lokomotiv Plovdiv-2
h2h
Sayana Haskovo
-
Yambol 1915
h2h
Sokol Markovo
-
Asenovets
h2h
Zagorets
-
Levski Karlovo
h2h
Botev-2
-
Sekirovo Rakovski
h2h

BULGARIA: Third League, South-West

14:00
FT
Levski-2
0 : 1
Kostinbrod
h2h
15:00
FT
Balkan Botevgrad
0 : 0
Vitosha Bistritsa
h2h
15:00
FT
Bansko
0 : 1
Rilski sportist
h2h
15:00
FT
CSKA 1948 Sofia-3
3 : 1
CSKA Sofia-2
h2h
15:00
FT
Septemvri Simitli
1 : 0
Hebar-2
h2h
15:00
FT
Septemvri Sofia-2
0 : 2
Oborishte
h2h
15:00
FT
Slivnishki Geroy
1 : 1
Slavia Sofia-2
h2h
15:00
FT
Vihren
3 : 1
Botev Ihtiman
h2h
Minior Pernik
-
Pirin Razlog
h2h

BULGARIA: Third League, North-East

15:00
FT
Chernolomets 1919
2 : 1
Svetkavitsa
h2h
15:00
FT
Fratria
1 : 1
Cherno More-2
h2h
15:00
FT
Riltsi
2 : 5
Benkovski Isperih
h2h
15:00
FT
Septemvri Tervel
4 : 1
Dunav Ruse-2
h2h
Ludogorets-3
-
Lokomotiv Ruse
h2h

CHAMPIONS LEAGUE: Playoffs - Women

13:30
FT
Barcelona W
0 : 1
Chelsea W
19:00
85 '
Lyon W
2 : 2
PSG W

CROATIA: HNL

17:00
FT
Osijek
1 : 2
NK Istra 1961
19:10
67 '
Slaven Koprivnica
0 : 1
Hajduk Split

CROATIA: 1 HNL

14:50
FT
Dubrava Zagreb
1 : 1
Croatia Zmijavci
h2h
17:00
FT
Sibenik
2 : 1
Solin
h2h
17:00
FT
Vukovar
1 : 1
Dugopolje
h2h

CROATIA Druga NL

15:00
FT
Mladost Zdralovi
3 : 0
Radnik Krizevci
h2h
17:00
FT
Dugo Selo
2 : 0
Bjelovar
h2h
17:00
FT
Grobnican
5 : 0
Belisce
h2h
17:00
FT
Hrvace
1 : 3
Kustosija
h2h
17:00
FT
Jadran LP
2 : 3
Marsonia
h2h
Krk
-
Opatija
h2h
17:00
FT
NK Trnje
3 : 1
Hrvatski Dragovoljac
h2h

CYPRUS: 1. Division, Relegation Group

18:00
FT
AE Zakakiou
2 : 5
Karmiotissa
18:30
FT
Apollon Limassol
4 : 1
AEL

CYPRUS: 2. Division, Promotion Group

15:30
FT
Asil Lyssi
3 : 2
Ayia Napa
h2h
15:30
FT
Omonia 29is Maiou
1 : 2
Omonia Aradippou
h2h
15:30
FT
Peyia
1 : 4
Enosis Paralimni
h2h
15:30
FT
Ypsonas
1 : 5
Olympiakos Nicosia
h2h

CYPRUS: 2. Division, Relegation Group

15:30
FT
Akritas
3 : 1
Ahironas
h2h
15:30
FT
ENAD
1 : 2
Ermis Aradippou
h2h
15:30
FT
PAEEK
3 : 1
Digenis Morphou
h2h
15:30
FT
Xylotympou
2 : 5
MEAP
h2h

CZECH REPUBLIC: 1. Liga

15:00
FT
Jablonec
0 : 0
Zlin
15:00
FT
Karvina
1 : 1
Bohemians 1905
15:00
FT
Sparta Praha
4 : 3
Ostrava
18:00
FT
Teplice
2 : 2
Budejovice

CZECH REPUBLIC: Division 2

10:15
FT
Vyskov
1 : 1
Brno
17:00
FT
Lisen
1 : 2
Olomouc-2
17:00
FT
Pribram
1 : 1
Taborsko

CZECH REPUBLIC: 1. Liga U-19

10:00
FT
Boleslav U-19
2 : 3
Sparta Prague U-19
h2h
10:00
FT
Slovacko U-19
2 : 1
Plzen U-19
h2h
10:15
FT
Dukla Praha U-19
3 : 2
Liberec U-19
h2h
10:30
FT
Budejovice U-19
2 : 3
Slavia Praha U-19
h2h
11:00
FT
Jihlava U-19
1 : 3
Brno U-19
h2h
11:00
FT
Olomouc U-19
7 : 0
Karvina U-19
h2h
11:00
FT
Zlin U-19
3 : 1
Frydek Mistek U-19
h2h
12:00
FT
Pardubice U-19
0 : 3
Ostrava U-19
h2h

CZECH REPUBLIC: 1 Liga, Championship Group - Women

13:00
FT
Sparta Praha W
2 : 1
Slovacko W
h2h
14:00
FT
Slavia Praha W
4 : 2
Liberec W
h2h

CZECH REPUBLIC: 1 Liga, Relegation Group - Women

11:00
FT
Horni Herspice W
3 : 2
Ostrava W
h2h
14:00
FT
Plzen W
3 : 4
Pardubice W
h2h

CZECH REPUBLIC: 3. liga, MSFL

10:15
FT
Bohunice
0 : 1
Uhersky Brod
h2h
16:00
FT
Rosice
0 : 0
Frydek Mistek
h2h

CZECH REPUBLIC: 3. liga, CFL A

10:15
FT
Motorlet Praha
0 : 3
Domazlice
h2h
14:30
FT
Prestice
3 : 1
Kraluv Dvur
h2h
18:00
FT
Karlovy Vary
6 : 2
Sokol Hostoun
h2h

CZECH REPUBLIC: 4. liga, Group A

10:15
FT
Petrin Plzen
4 : 1
Slavoj Cesky Krumlov
h2h
17:00
FT
Horovice
0 : 1
Marianske Lazne
h2h
17:00
FT
Rokycany
2 : 0
Otava Katovice
h2h
17:00
FT
Spartak Sobeslav
5 : 2
FK Komarov
h2h
17:00
FT
Tachov
1 : 0
Doubravka
h2h

CZECH REPUBLIC: 4. liga, Group B

10:15
FT
Chomutov
1 : 1
Admira Praha-2
h2h
10:15
FT
Hrebec
1 : 4
Louny
h2h
10:15
FT
Steti
0 : 3
Olympie Brezova
h2h
10:15
FT
Ujezd Praha 4
1 : 1
Brandys nad Labem
h2h
16:00
FT
Hvezda Cheb
1 : 4
Neratovice Byskovice
h2h
17:00
FT
Ostrov
2 : 0
Meteor P
h2h
17:00
FT
Sokol Nespeky
1 : 2
Cesky Brod
h2h

CZECH REPUBLIC: 4. liga, Group C

10:15
FT
Benesov
1 : 5
Velke Hamry
h2h
10:15
FT
Chrudim-2
3 : 2
Letohrad
h2h
17:00
FT
Usti nad Orlici
2 : 1
Spoje Praha
h2h
17:00
FT
Vysoke Myto
2 : 1
Slavia Hradec Kralove
h2h

CZECH REPUBLIC: 4. liga, Group D

16:00
FT
Stara Rise
0 : 2
Sokol Lanzhot
h2h
16:00
FT
Velka Bites
5 : 1
Lisen-2
h2h
16:00
FT
Vrchovina
6 : 0
Dalnice Sperice
h2h

CZECH REPUBLIC: 4. liga, Group E

16:00
FT
Bzenec
4 : 0
Slavicin
h2h
16:00
FT
Hfk Olomouc
2 : 2
Holesov
h2h
16:00
FT
Jiskra Rymarov
1 : 1
Nove Sady
h2h
16:00
FT
Kostelec na Hane
0 : 6
Sternberk
h2h
16:00
FT
Novy Jicin
2 : 0
Skastice
h2h
16:00
FT
Vsetin
3 : 3
Viktorie Prerov
h2h

CZECH REPUBLIC: 4. liga, Group F

16:00
FT
Hlubina
3 : 0
Vitkovice
h2h
16:00
FT
Repiste
4 : 1
Slavoj Olympia Bruntal
h2h
16:00
FT
Valasske Mezirici
0 : 4
Opava-2
h2h

CZECH REPUBLIC: 3. liga, CFL B

10:30
FT
Prepere
2 : 0
Kolin
h2h
17:00
FT
Ceska Lipa
3 : 1
Pardubice-2
h2h
17:00
FT
Slovan Velvary
1 : 1
Sokol Zapy
h2h

CZECH REPUBLIC: 2 Liga - Women

11:00
FT
Lisen W
2 : 1
Sparta Praha-2 W
h2h

DENMARK: Elitedivisionen, Championship Group - Women

13:00
FT
Brondby W
1 : 1
Koge W
h2h

DENMARK: Division 2, Promotion Group

14:00
FT
Aarhus Fremad
5 : 0
Nykobing
h2h

DENMARK: Division 2, Relegation Group

14:00
FT
Hellerup
1 : 0
Thisted
h2h
14:00
FT
Skive IK
2 : 1
Brabrand
h2h

DENMARK: Elitedivisionen, Relegation Group - Women

14:00
FT
Naestved W
1 : 1
Aalborg W
h2h
14:00
FT
Thisted W
0 : 0
OB Odense W
h2h
14:30
FT
Osterbro W
1 : 1
B 93 W
h2h

DENMARK: Division 1, Promotion Group

14:00
FT
Hobro
1 : 2
Fredericia

DENMARK: Denmark Series, Promotion group

13:00
FT
Allerod
0 : 1
Frederikssund
13:00
FT
OKS
1 : 0
Norresundby
13:30
FT
Marienlyst
4 : 1
Kjellerup
14:00
FT
B 1909
0 : 1
Odder
14:00
FT
Bronshoj
0 : 0
Karlslunde

DENMARK: Denmark Series, Relegation group

12:00
FT
B 1908
2 : 1
KFUM Roskilde
12:00
FT
Ringsted
2 : 0
AB Tarnby
14:00
FT
Hobro-2
3 : 0
Dalum
15:00
FT
Varde
2 : 2
B 1913

DENMARK: Division 3, Promotion Group

13:30
FT
VSK Arhus
0 : 3
Neasby
h2h
14:00
FT
Frem
1 : 0
Avarta
h2h

DENMARK: Division 3, Relegation Group

14:00
FT
SfB-Oure
0 : 0
Vejgaard
h2h
14:00
FT
Silkeborg KFUM
0 : 1
Holstebro
h2h

ENGLAND: Championship

13:30
FT
Leicester City
2 : 1
West Brom
16:00
FT
Cardiff City
2 : 1
Southampton
16:00
FT
Huddersfield
0 : 4
Swansea
16:00
FT
Norwich
1 : 1
Bristol City
16:00
FT
Rotherham
0 : 0
Birmingham
16:00
FT
Stoke City
3 : 0
Plymouth
16:00
FT
Sunderland
0 : 1
Millwall
16:00
FT
Watford
0 : 0
Hull City
18:15
FT
QPR
1 : 0
Preston NE

ENGLAND: National League

13:15
FT
Altrincham
1 : 0
Oxford City
h2h
13:15
FT
Barnet
4 : 1
Kidderminster
h2h
13:15
FT
Boreham
0 : 0
Ebbsfleet Utd
h2h
13:15
FT
Chesterfield
3 : 2
Maidenhead Utd
h2h
13:15
FT
Dagenham and Redbridge
3 : 3
Aldershot
h2h
13:15
FT
Dorking Wanderers
3 : 4
Hartlepool
h2h
13:15
FT
Eastleigh
0 : 3
Halifax
h2h
13:15
FT
Gateshead
2 : 1
Bromley
h2h
13:15
FT
Oldham Athletic
2 : 3
Wealdstone
h2h
13:15
FT
Solihull Moors
1 : 0
York City
h2h
13:15
FT
Southend United
1 : 2
Rochdale
h2h
13:15
FT
Woking
3 : 0
Fylde
h2h

ENGLAND: League One

15:00
FT
Northampton
1 : 2
Exeter
16:00
FT
Blackpool
3 : 2
Barnsley
16:00
FT
Bolton
2 : 0
Port Vale
16:00
FT
Bristol Rovers
0 : 2
Peterborough United
16:00
FT
Burton Albion
3 : 2
Reading
16:00
FT
Cambridge United
0 : 1
Derby County
16:00
FT
Carlisle
1 : 3
Wycombe Wanderers
16:00
FT
Charlton Athletic
1 : 1
Shrewsbury
16:00
FT
Cheltenham Town
1 : 2
Lincoln City
16:00
FT
Leyton Orient
0 : 1
Fleetwood Town
16:00
FT
Portsmouth
1 : 2
Wigan

ENGLAND: League Two

13:30
FT
Crewe
0 : 3
Wrexham
16:00
FT
Doncaster Rovers
4 : 2
Barrow
16:00
FT
Grimsby
2 : 0
Swindon Town
16:00
FT
Harrogate Town
3 : 5
Milton Keynes Dons
16:00
FT
Mansfield Town
2 : 1
Gillingham
16:00
FT
Morecambe
1 : 2
Forest Green
16:00
FT
Newport
0 : 1
Salford City
16:00
FT
Notts County
1 : 0
Colchester
16:00
FT
Stockport
4 : 2
Accrington Stanley
16:00
FT
Sutton Utd
2 : 2
Crawley Town
16:00
FT
Tranmere Rovers
3 : 2
Wimbledon
16:00
FT
Walsall
2 : 3
Bradford

ENGLAND: Premier League 2, Divison 1

13:00
FT
Tottenham U-21
2 : 2
Manchester Utd U-21
h2h

ENGLAND: National League South

16:00
FT
Aveley FC
2 : 0
Bath
h2h
16:00
FT
Braintree Town
2 : 3
Eastbourne Borough
h2h
16:00
FT
Chippenham
1 : 1
Chelmsford
h2h
16:00
FT
Dartford
2 : 1
Truro City
h2h
16:00
FT
Dover
1 : 3
Yeovil Town
h2h
16:00
FT
Maidstone Utd
5 : 1
Hampton and Richmond
h2h
16:00
FT
Slough Town
1 : 1
Welling United
h2h
16:00
FT
Taunton Town
0 : 0
Hemel
h2h
16:00
FT
Tonbridge Angels
2 : 2
St Albans
h2h
16:00
FT
Torquay
5 : 0
Havant and Waterlooville
h2h
16:00
FT
Weymouth
1 : 2
Farnborough
h2h
16:00
FT
Worthing
4 : 2
Weston-super-Mare
h2h

ENGLAND: National League North

16:00
FT
Banbury United
0 : 3
Tamworth
h2h
16:00
FT
Bishops Stortford
0 : 0
Curzon Ashton
h2h
16:00
FT
Blyth Spartans
1 : 5
Brackley
h2h
16:00
FT
Chester
0 : 0
Darlington
h2h
16:00
FT
Farsley
2 : 0
Buxton
h2h
16:00
FT
Gloucester City
1 : 2
Scunthorpe United
h2h
16:00
FT
Hereford
0 : 2
Boston United
h2h
16:00
FT
Peterborough Sports
1 : 3
Chorley
h2h
16:00
FT
Rushall Olympic
0 : 0
Warrington Town
h2h
16:00
FT
Scarborough Athletic
0 : 1
Alfreton Town
h2h
16:00
FT
South Shields
3 : 0
Southport
h2h
16:00
FT
Spennymoor Town
3 : 0
Kings Lynn Town
h2h

ENGLAND: Super League - Women

13:30
FT
Bristol City W
0 : 1
Liverpool W
h2h

ENGLAND: Championship - Women

15:00
FT
Blackburn W
1 : 0
Watford W
h2h

ENGLAND: NL Premier, Southern South

16:00
FT
Basingstoke Town
3 : 1
Dorchester Town
h2h
16:00
FT
Chesham United
1 : 2
Bracknell
h2h
16:00
FT
Hanwell Town
1 : 0
Hungerford Town
h2h
16:00
FT
Harrow Borough
1 : 2
Tiverton Town
h2h
16:00
FT
Hayes and Yeading
0 : 2
Salisbury
h2h
16:00
FT
Hendon
0 : 0
Gosport Borough
h2h
16:00
FT
Plymouth Parkway
2 : 2
Walton-Hersham
h2h
16:00
FT
Poole Town
2 : 0
Didcot Town
h2h
16:00
FT
Sholing
3 : 0
Swindon Supermarine
h2h
16:00
FT
Totton
2 : 0
Merthyr T
h2h
16:00
FT
Winchester City
1 : 0
Beaconsfield Town
h2h

ENGLAND: NL Premier, Isthmian

16:00
FT
Carshalton Athletic
1 : 2
Billericay
h2h
16:00
FT
Chatham
1 : 3
Horsham
h2h
16:00
FT
Cheshunt
1 : 3
Canvey Island
h2h
16:00
FT
Concord Rangers
1 : 1
Whitehawk
h2h
16:00
FT
Cray Wanderers
1 : 5
Bognor Regis Town
h2h
16:00
FT
Folkestone Invicta
3 : 3
Dulwich Hamlet
h2h
16:00
FT
Hastings Utd
0 : 3
Enfield Town
h2h
16:00
FT
Kingstonian
0 : 3
Haringey Borough
h2h
16:00
FT
Lewes
2 : 1
Hashtag
h2h
16:00
FT
Margate
2 : 1
Wingate and Finchley
h2h
16:00
FT
Potters Bar Town
0 : 1
Hornchurch
h2h

ENGLAND: NL Premier, Northern

16:00
FT
Bamber Bridge
3 : 2
Whitby Town
h2h
16:00
FT
Bradford PA
3 : 3
Gainsborough
h2h
16:00
FT
Guiseley
3 : 1
FC United of Manchester
h2h
16:00
FT
Hyde
2 : 1
Matlock Town
h2h
16:00
FT
Ilkeston
3 : 2
Morpeth Town
h2h
16:00
Canc
Lancaster
:
Marske United
h2h
16:00
FT
Macclesfield Town
2 : 0
Workington
h2h
16:00
FT
Marine
4 : 0
Atherton Collieries
h2h
16:00
FT
Radcliffe Boro
1 : 1
Basford United
h2h
16:00
FT
Stafford Rangers
0 : 1
Ashton United
h2h
16:00
FT
Worksop Town
2 : 1
Warrington Rylands
h2h

ENGLAND: Profesional Development League

14:00
FT
Swansea U-21
3 : 1
Bristol City U-21
h2h

ENGLAND: NL Premier, Southern Central

16:00
Canc
Alvechurch
:
Nuneaton
h2h
16:00
FT
Barwell
3 : 3
Redditch United
h2h
16:00
FT
Halesowen Town
4 : 3
St Ives Town
h2h
16:00
FT
Kettering
1 : 0
Coalville Town
h2h
16:00
FT
Leiston
1 : 1
Leamington
h2h
16:00
FT
Needham Market
0 : 2
Mickleover Sports
h2h
16:00
FT
Stamford
2 : 0
Hitchin Town
h2h
16:00
FT
Stourbridge
1 : 0
Royston Town
h2h
16:00
FT
Stratford Town
1 : 2
Bromsgrove
h2h
16:00
FT
Sudbury
7 : 1
Long Eaton
h2h
16:00
FT
Telford United
6 : 2
Berkhamsted
h2h

ENGLAND: U-18 Premier League

12:00
FT
Crystal Palace U-18
1 : 1
Tottenham U-18
h2h
12:00
FT
Fulham U-18
3 : 3
Chelsea U-18
h2h
12:00
FT
Reading U-18
0 : 9
Southampton U-18
h2h
12:00
FT
Sunderland U-18
1 : 2
Liverpool U-18
h2h
12:00
FT
Wolves U-18
1 : 0
Newcastle U-18
h2h
13:00
FT
Arsenal U-18
4 : 2
Aston Villa U-18
h2h
13:00
FT
Blackburn U-18
2 : 4
Leeds U-18
h2h
13:00
FT
Derby County U-18
2 : 0
Everton U-18
h2h
13:00
FT
Leicester City U-18
0 : 3
West Ham U-18
h2h
13:00
FT
Manchester City U-18
2 : 1
Middlesbrough U-18
h2h
14:00
FT
West Brom U-18
0 : 3
Norwich U-18
h2h
15:00
FT
Nott. Forest U-18
1 : 1
Stoke City U-18
h2h

ESTONIA: Meistriliiga

11:30
FT
Nomme United
0 : 2
Tallinna Kalev
13:30
FT
Paide
0 : 1
Tammeka Tartu
16:00
FT
Levadia T
1 : 1
Vaprus Parnu

ESTONIA: Esiliiga B

14:00
FT
Johvi Phoenix
2 : 5
Kuressaare-2
h2h
18:00
FT
Tartu Kalev
7 : 3
Laanemaa Haapsalu
h2h
18:00
FT
Tulevik Viljandi
5 : 2
Nomme Kalju-2
h2h

EUROPE: All-Island Cup - Women

15:00
FT
Shelbourne W
3 : 0
Cork City W
16:00
FT
Linfield W
2 : 1
Bohemians WFC W
17:00
FT
Shamrock Rovers W
4 : 0
DLR Waves W
18:00
FT
Galway W
4 : 0
Glentoran W
19:00
77 '
Wexford Youths W
4 : 0
Cliftonville W
20:30
11 '
Athlone Town W
0 : 0
Sligo Rovers W

FAROE ISLANDS: Meistaradeildin

19:30
50 '
KI Klaksvik
2 : 0
B68 Toftir
h2h

FAROE ISLANDS: 1. Deild

14:00
FT
Suduroy
0 : 2
B71 Sandur
h2h
16:00
FT
AB Argir
0 : 1
B36 Torshavn-2
h2h
17:00
FT
NSI Runavik-2
0 : 0
TB
h2h

FAROE ISLANDS: Meistaradeildin - Women

14:00
FT
NSI Runavik W
12 : 0
TB FCS Royn W
h2h

FINLAND: Veikkausliiga

14:00
FT
HJK Helsinki
2 : 1
Mariehamn
15:15
FT
Lahti
1 : 1
Haka
17:30
FT
Vaasan PS
3 : 2
Gnistan

FINLAND: National cup

13:30
FT
KaPa 1924
5 : 0
KePS
19:00
90 '
IPS Edustus
0 : 1
MiPK

FINLAND: Ykkonen

15:00
FT
EPS
2 : 0
VIFK
15:00
FT
KPV
3 : 1
Vaajakoski
15:00
FT
RoPS
2 : 3
Jyvaskyla

FINLAND: Kansallinen Liiga - Women

15:00
FT
HPS W
2 : 2
KuPS W
h2h
15:00
FT
Honka W
0 : 1
HJK Helsinki W
h2h
16:00
FT
Aland United W
1 : 3
Ilves W
h2h
19:00
85 '
PKKU W
2 : 3
JyPK W
h2h

FINLAND: Kakkonen, Group A

14:00
Pst
MyPa
:
PPJ
h2h
15:00
FT
Futura
3 : 7
PEPO
h2h
15:00
FT
NJS
0 : 2
Reipas
h2h
16:30
FT
Kiffen
2 : 4
Atlantis-2
h2h

FINLAND: Kakkonen, Group B

12:00
FT
I-Kissat
3 : 1
SexyPoxyt
h2h
15:00
FT
HJS-2
2 : 1
TPV
h2h
16:00
FT
EBK
1 : 6
Inter Turku-2
h2h
16:00
FT
VJS
3 : 1
Honka
h2h
18:30
FT
Tampere United
5 : 1
Ilves-2
h2h

FINLAND: Kakkonen, Group C

13:00
FT
OTP
1 : 2
Kuopion Elo
h2h
15:00
FT
JBK
0 : 2
JS Hercules
h2h
16:00
FT
JPS
1 : 2
GBK
h2h
17:00
FT
OPS
2 : 2
Kraft
h2h
18:00
FT
SJK-j Apollo
2 : 0
TP-47
h2h

FINLAND: Kolmonen, Lansi, Group A

14:00
Pst
PIF
:
EuPa Eura
h2h
14:00
FT
Peimari United
0 : 1
AIFK
h2h
15:00
FT
Mariehamn-2
0 : 1
MaPS Masku
h2h

FINLAND: Kolmonen, Ita, Group AC

12:00
Pst
Yllatys
:
AFC Keltik
h2h

FINLAND: Kolmonen, Etela, Group A

14:00
FT
FC Espoo
1 : 2
ToTe
h2h

FINLAND: Kolmonen, Etela, Group B

12:00
FT
Loviisa
0 : 5
Valtti
h2h
14:30
FT
HIFK-2
0 : 3
HPS
h2h

FINLAND: Kolmonen, Etela, Group C

14:00
FT
TuPS
0 : 3
PuiU Helsinki
h2h

FINLAND: Ykkonen - Women

13:00
FT
EBK W
2 : 4
TPS W
h2h
13:00
FT
VJS W
2 : 3
ONS W
h2h
17:00
FT
P-Lirot W
0 : 2
Lahti W
h2h

FINLAND: Ykkosliiga

15:00
FT
JIPPO
1 : 0
KTP
h2h
15:00
FT
JaPS
3 : 1
PK-35
h2h
15:00
FT
SJK-2
0 : 1
Jaro
h2h
15:00
FT
TPS
1 : 0
MP
h2h

FRANCE: Ligue 2

15:00
FT
Rodez Aveyron
2 : 0
Auxerre
19:00
85 '
Ajaccio
2 : 0
Caen
19:00
85 '
Amiens
0 : 1
Dunkerque
19:00
83 '
Angers
2 : 1
Troyes
19:00
83 '
Annecy
0 : 1
Grenoble
19:00
86 '
Concarneau
0 : 0
Quevilly
19:00
85 '
Guingamp
0 : 1
Bastia
19:00
83 '
Paris FC
2 : 1
Valenciennes
19:00
83 '
Pau
3 : 0
Laval
19:00
82 '
Saint-Etienne
0 : 1
Bordeaux

FRANCE: National 2, Group A

18:00
FT
Hyeres
2 : 2
Grasse
h2h
18:00
FT
Jura Sud
2 : 2
Chamalieres
h2h
18:00
FT
Le Puy Auvergne
1 : 2
Aubagne
h2h
18:00
FT
Olimpique Ales
1 : 0
Frejus
h2h
19:00
79 '
Cannes
0 : 1
Toulon
h2h

FRANCE: National 2, Group B

15:00
FT
Paris 13
3 : 0
Libourne
h2h
18:00
FT
Angers-2
2 : 2
Trelissac
h2h
18:00
FT
Bourges 18
2 : 3
Saumur
h2h
18:00
FT
La Roche
2 : 1
Blois
h2h
18:00
FT
Romorantin
0 : 1
Avoine
h2h
18:00
FT
St Pryve
0 : 1
Angouleme
h2h

FRANCE: National 2, Group C

18:00
FT
Beauvais
0 : 3
Guingamp-2
h2h
18:00
FT
Racing 92
0 : 2
Dinan-Lehon
h2h
18:00
FT
Saint-Malo
2 : 0
Chateaubriant
h2h
18:00
FT
Virois
1 : 0
Boulogne
h2h
18:30
FT
Lorient-2
3 : 2
Granville
h2h
Stade Briochin
-
Aubervilliers
h2h

FRANCE: National 2, Group D

16:00
FT
Haguenau
1 : 4
Creteil
h2h
17:00
FT
Feignies
3 : 3
Colmar
h2h
18:00
FT
Auxerre-2
5 : 0
Saint Quentin
h2h
18:00
FT
Biesheim
0 : 2
Bourg-Peronnas
h2h
18:00
FT
Bobigny
1 : 4
Fleury-Merogis
h2h
18:00
FT
Macon
0 : 0
Besancon
h2h

FRANCE: Division 2 - Women

Nantes W
-
Orleans W
h2h

GEORGIA: Erovnuli Liga

13:00
FT
Samtredia
0 : 0
Torpedo K.
17:00
FT
Samgurali
3 : 1
Dinamo Tb.
19:00
79 '
Kolkheti
1 : 2
Dinamo Batumi

GERMANY: 2. Bundesliga

13:00
FT
Fortuna Dusseldorf
1 : 0
Greuther Furth
13:00
FT
Kaiserslautern
1 : 1
Wehen Wiesbaden
13:00
FT
Osnabruck
0 : 3
Braunschweig
20:30
12 '
Hamburger
0 : 0
Holstein Kiel

GERMANY: Regionalliga Nord

13:00
FT
Phonix Lubeck
4 : 2
Eintracht Norderstedt
h2h
14:00
FT
Havelse
1 : 0
Weiche Flensburg
h2h
17:00
FT
Kilia Kiel
1 : 1
Hamburger-2
h2h

GERMANY: Regionalliga Sudwest

14:00
FT
Astoria Walldorf
4 : 1
Mainz-2
h2h
14:00
FT
Bahlinger SC
2 : 1
Aalen
h2h
14:00
FT
Homburg
2 : 0
TuS Koblenz
h2h
14:00
FT
Kickers Offenbach
5 : 0
Balingen
h2h
14:00
FT
Lehnerz
1 : 0
Hoffenheim-2
h2h
14:00
FT
SGV Freiberg
1 : 1
Hessen Kassel
h2h

GERMANY: 3. Liga

14:00
FT
1860 Munchen
1 : 1
Saarbrucken
14:00
FT
Dynamo Dresden
0 : 2
Viktoria Koln
14:00
FT
Erzgebirge Aue
2 : 1
Unterhaching
14:00
FT
Hallescher FC
1 : 0
Verl
14:00
FT
Lubeck
0 : 5
Borussia D-2
16:30
FT
Ingolstadt
2 : 0
Duisburg

GERMANY: Regionalliga West

14:00
FT
Borussia M-2
0 : 0
Gutersloh
h2h
14:00
FT
Duren Merzenich
2 : 2
Fortuna Koln
h2h
14:00
FT
FC Bocholt
5 : 0
Ahlen
h2h
14:00
FT
Koln-2
0 : 3
SSVg Velbert
h2h
14:00
FT
Paderborn-2
0 : 1
Alemannia Aachen
h2h
14:00
FT
Wegberg-Beeck
2 : 3
Wiedenbruck
h2h

GERMANY: Regionalliga Bayern

14:00
FT
Ansbach
0 : 2
Bayern-2
h2h
14:00
FT
Aubstadt
0 : 2
Illertissen
h2h
14:00
FT
Eintracht Bamberg
2 : 0
Schalding-Heining
h2h
14:00
FT
Greuther Furth-2
2 : 1
Vilzing
h2h
14:00
FT
Turkgucu-Munchen
0 : 2
Nurnberg-2
h2h

GERMANY: Regionalliga Nordost

13:00
FT
Eilenburg
0 : 2
Zwickau
h2h
13:30
FT
ZFC Meuselwitz
2 : 2
Altglienicke
h2h
16:00
FT
Greifswalder FC
3 : 0
Chemie Leipzig
h2h

GERMANY: Bundesliga - Women

12:00
FT
Essen W
2 : 1
Hoffenheim W
h2h
14:00
FT
Eintracht Frankfurt W
4 : 1
Nurnberg W
h2h

GERMANY: U-19 Bundesliga, Nord-Nordost

12:00
FT
Hansa U-19
1 : 2
RB Leipzig U-19
h2h
12:00
FT
Hertha U-19
2 : 0
Wolfsburg U-19
h2h
12:00
FT
Meppen U-19
5 : 1
Carl Zeiss Jena U-19
h2h
15:00
FT
St. Pauli U-19
2 : 3
Werder U-19
h2h

GERMANY: U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest

10:30
FT
1860 Munchen U-19
3 : 4
Kaiserslautern U-19
h2h
11:00
FT
Eintracht Frankfurt U-19
3 : 0
Augsburg U-19
h2h
11:00
FT
Greuther Furth U-19
1 : 2
Nurnberg U-19
h2h
11:00
FT
Hoffenheim U-19
4 : 0
Sandhausen U-19
h2h
13:00
FT
Karlsruher U-19
0 : 1
Stuttgart U-19
h2h

GERMANY: U-19 Bundesliga, West

11:00
FT
Borussia D. U-19
4 : 0
Duisburg U-19
h2h
11:00
FT
Borussia M U-19
6 : 0
Alemannia Aachen U-19
h2h
11:00
FT
Viktoria Koln U-19
3 : 0
Schalke U-19
h2h
18:00
FT
Koln U-19
1 : 0
Verl U-19
h2h

GERMANY: Oberliga, Bayern Nord

14:00
FT
Eichstatt
2 : 3
Bayern Hof
h2h
14:00
FT
Gebenbach
4 : 0
Fortuna Regensburg
h2h
15:00
FT
Donaustauf
0 : 5
Neumarkt ASV
h2h
15:00
FT
Wurzburger FV
0 : 3
Eltersdorf
h2h
16:00
FT
Cham FC
1 : 2
Abtswind
h2h
16:00
FT
Hankofen-Hailing
4 : 2
Ammerthal
h2h
16:00
FT
Jahn Regensburg-2
6 : 0
Feucht
h2h

GERMANY: Oberliga, Bayern Sud

14:00
FT
Rain Lech
3 : 3
Deisenhofen
h2h
14:00
FT
Schwaben Augsburg
2 : 2
1860 Munchen-2
h2h
14:30
FT
Ismaning
2 : 2
Dachau
h2h
15:00
FT
Kirchanschoring
0 : 2
Nordlingen
h2h
15:30
FT
Sonthofen
1 : 1
Turkspor Augsburg
h2h
16:00
FT
Pipinsried
2 : 2
Kottern
h2h

GERMANY: Oberliga, Hessen

14:00
FT
Eintracht Stadtallendorf
4 : 1
Viktoria Griesheim
h2h
14:00
FT
Giesen
1 : 0
Weidenhausen
h2h
14:00
FT
Marburg
0 : 0
Erlensee
h2h
14:30
FT
Baunatal
1 : 1
Waldgirmes
h2h
15:00
FT
Hanau 93
1 : 1
Dietkirchen
h2h
16:00
FT
Turk Gucu Friedberg
2 : 0
RW Walldorf
h2h

GERMANY: Oberliga, Hamburg

13:00
FT
Duneberg
1 : 6
Harksheide
h2h
14:00
FT
Turkiye Wilhelmsburg
6 : 1
Paloma
h2h

GERMANY: Oberliga, Schleswig-Holstein

13:30
FT
Weiche Flensburg-2
2 : 4
Eckernforder SV
h2h
14:00
FT
Heider SV
3 : 0
Bordesholm
h2h
14:00
FT
Neumunster
1 : 6
Todesfelde
h2h
14:00
FT
TSB Flensburg
3 : 3
Oldenburger SV
h2h
14:30
FT
Preusen Reinfeld
2 : 0
Nordmark Satrup
h2h
15:00
FT
Hohenwestedt
1 : 4
Dornbreite Lubeck
h2h

GERMANY: Oberliga, Baden-Wurttemberg

14:00
FT
FC Holzhausen
3 : 1
Hollenbach
h2h
14:00
FT
Normannia Gmund
3 : 1
Oberachern
h2h
14:00
FT
Ravensburg
2 : 2
Mutschelbach
h2h
14:30
FT
Offenburger
1 : 2
Goppinger SV
h2h
15:30
FT
Bissingen
2 : 0
Denzlingen
h2h
15:30
FT
Essingen
5 : 1
Backnang
h2h
15:30
FT
Villingen
3 : 0
Reutlingen
h2h

GERMANY: Oberliga, Bremen

13:00
FT
OSC Bremerhaven
2 : 0
Brinkumer SV
h2h
13:00
FT
Woltmershausen
3 : 4
Hemelingen
h2h
14:00
FT
TuRa
0 : 3
Vahr-Blockdiel
h2h
14:00
FT
Werder-2
5 : 0
Leher TS
h2h
14:30
FT
Aumund-Vegesack
4 : 2
Vatan Spor Bremen
h2h

GERMANY: Oberliga, Niedersachsen

14:00
FT
Meppen-2
0 : 1
Eintracht Celle
h2h
14:00
FT
Schoningen
2 : 0
RW Bornreihe
h2h
14:00
FT
Schwarz-Weiss Rehden
3 : 0
Vorsfelde
h2h
15:00
FT
Eilvese
1 : 2
Germania Egestorf
h2h
17:00
FT
Arminia Hannover
1 : 0
Ramlingen-Ehlershausen
h2h
18:00
FT
Kickers Emden
4 : 0
Rotenburger SV
h2h

GERMANY: Oberliga, Nordost-Nord

13:00
FT
Anker Wismar
6 : 2
Rostocker FC
h2h
13:00
FT
Lichtenberg
1 : 2
RSV Eintracht
h2h

GERMANY: Oberliga, Nordost-Sud

14:00
FT
Einheit Rudolstadt
0 : 3
Bischofswerdaer FV
h2h
14:00
FT
Krieschow
3 : 2
Germania Halberstadt
h2h
14:00
FT
Ludwigsfelde
2 : 2
Grimma
h2h
14:00
FT
Magdeburg-2
3 : 1
Union Sandersdorf
h2h
14:00
Pst
Motor Marienberg
:
Auerbach
h2h
14:00
FT
Plauen
5 : 0
Einheit Wernigerode
h2h

GERMANY: Oberliga, Rheinland-Pfalz-Saar

15:30
FT
Baumholder
1 : 3
Gonsenheim
h2h
15:30
FT
Engers 07
2 : 2
Arminia Ludwigshafen
h2h
15:30
FT
Mechtersheim
6 : 2
Bitburg
h2h
15:30
FT
TuS RW Koblenz
3 : 0
Auersmacher
h2h

GIBRALTAR: Premier Division, Championship Group

19:30
54 '
Mons Calpe
0 : 2
St Josephs
h2h

GREECE: Super League 2, Promotion Group

15:00
FT
Larissa
2 : 3
Niki Volou
h2h
15:00
FT
Levadiakos
2 : 0
Makedonikos
h2h

GREECE: Super League 2, Relegation Group

15:00
FT
Olympiakos-2
1 : 1
Diagoras
h2h

GREECE: U-19 Super League

10:00
FT
Asteras Tripolis U-19
1 : 0
Aris U-19
h2h
10:00
FT
Atromitos U-19
4 : 3
Kifisias U-19
h2h
10:00
FT
Panaitolikos U-19
2 : 1
Panserraikos U-19
h2h
13:30
FT
Panathinaikos U-19
3 : 0
Giannina U-19
h2h
15:30
FT
PAOK U-19
0 : 1
OFI U-19
h2h

GREECE: Super League, Relegation Group

17:30
FT
OFI
2 : 1
Volos NFC
18:30
FT
Asteras Tripolis
0 : 2
Panaitolikos
18:30
FT
Atromitos
1 : 2
Kifisias

GREECE: Gamma Ethniki, Group 1

15:00
FT
Aetos Varvaras
0 : 5
Panthrakikos
h2h
15:00
FT
Apollon Paralimniou
5 : 1
Orestis Orestiadas
h2h
15:00
FT
Aris Petinos
0 : 1
PAOK Kristonis
h2h
15:00
AW
Doxa Dramas
3 : 0
Thyella Sarakinoi
h2h
15:00
FT
Nestos Chrisopoulis
1 : 1
Aris Avato
h2h
15:00
FT
Niki Efkarpia
2 : 1
Chaniotis
h2h
15:00
FT
Poseidonas Michanionas
2 : 0
Anagenisi Epanomis
h2h
16:30
FT
Kavala
3 : 0
Thermaikos
h2h

GREECE: Gamma Ethniki, Group 2

14:30
FT
Zakynthos
1 : 1
Eordaikos
h2h
15:00
FT
Anagenisi A
1 : 0
Trikala
h2h
15:00
FT
Astir Lianokladi
0 : 1
Kileler
h2h
15:00
FT
Ethnikos Neou Keramidiou
3 : 2
Thesprotos
h2h
15:00
AW
Fikis
0 : 3
Lefkimmi
h2h
15:00
FT
Kastoria
0 : 2
Asteras Petriti
h2h
15:00
AW
Magnisiakos
0 : 3
Svornos
h2h
15:00
FT
Pierikos
2 : 3
Nea Artaki
h2h
15:00
FT
Thyella Katsikas
4 : 0
Vataniakos
h2h

GREECE: Gamma Ethniki, Group 3

12:00
FT
Asteras Varis
0 : 2
AE Mykonos
h2h
15:00
FT
Erani Filiatra
5 : 0
Missolonghi
h2h
15:00
FT
Korinthos
1 : 0
Ermionidas-Ermis
h2h
15:00
Ssp
PAO Varda
2 : 1
Vyzas
h2h
15:00
FT
Panargiakos
3 : 0
Pyliou
h2h
15:00
FT
Panelefsiniakos
0 : 1
Marko
h2h
15:00
FT
Thyella Diastavroseos
1 : 1
Panegialos
h2h

GREECE: Gamma Ethniki, Group 4

13:00
FT
Ermis Z.
0 : 1
Ypatou
h2h
15:00
FT
Agia Paraskevi
3 : 2
Aris Petroupolis
h2h
15:00
FT
Almyros Gaziou
1 : 0
Fostiras
h2h
15:00
FT
Apollon Smirnis
0 : 1
Ellopiakos
h2h
15:00
FT
Atsalenios
1 : 0
Episkopi
h2h
15:00
FT
Chaidari
1 : 1
Ethnikos P
h2h
15:00
FT
Panionios
4 : 0
Atromitos Piraeus
h2h
15:00
FT
Peramaikos
1 : 3
Agios Nikolaos
h2h
15:00
FT
Proodeftiki
2 : 1
Ilisiakos
h2h

GREECE: Division A - Women

Seirines Grevenon W
-
Kastoria W
h2h

HUNGARY: NB I

14:30
FT
Puskas
5 : 0
Paks
17:00
FT
Ferencvaros
0 : 0
Varda
19:30
52 '
Diosgyor
2 : 2
Debrecen

HUNGARY: NB II

12:30
FT
Nyiregyhaza
3 : 1
Vasas
h2h

HUNGARY: NB I - Women

15:00
FT
Diosgyor W
7 : 1
Astra Hungary W
h2h
15:00
FT
Gyor W
4 : 1
Haladas W
h2h
16:00
FT
Szekszard W
3 : 2
Fehervar W
h2h
17:00
FT
Soroksar W
3 : 3
Szent Mihaly W
h2h
19:00
87 '
Budaors W
0 : 2
MTK W
h2h

HUNGARY: U-19 League

10:00
FT
Ferencvaros U-19
4 : 2
Paks U-19
h2h
10:00
FT
Illes Akademia U-19
1 : 1
Debrecen U-19
h2h
10:00
FT
Vasas U-19
3 : 2
Puskas U-19
h2h
11:00
FT
Keruleti U-19
0 : 0
Diosgyor U-19
h2h
13:00
FT
Ujpest U-19
5 : 0
Tarpa U-19
h2h

ICELAND: Premier League

16:00
FT
HK
0 : 2
FH Hafnarfjordur
18:15
FT
KR Reykjavik
0 : 1
Fram

ICELAND: National cup - Women

Dalvik Reynir W
-
Einherji W
Haukar W
-
IR Reykjavik W

ICELAND: League cup B

KFA
-
Haukar

IRELAND: 1 division

20:30
11 '
Longford
1 : 0
Cork City

ISRAEL: Ligat Al, Championship Group

16:00
FT
Maccabi Tel Aviv
4 : 0
Hapoel Haifa
17:00
FT
Bnei Sakhnin
0 : 2
Maccabi Bnei Raina
19:00
82 '
Maccabi Haifa
4 : 0
Hapoel Beer Sheva

ISRAEL: Ligat Al, Relegation Group

17:00
FT
Maccabi Netanya
1 : 0
Hapoel Jerusalem FC
19:00
84 '
Maccabi Petah Tikva
3 : 2
Hapoel Tel Aviv

ISRAEL: U-19 Elite Division

10:00
FT
Hapoel Haifa U-19
1 : 1
Bnei Sakhnin U-19
h2h
11:10
FT
Hapoel Ramat HaSharon U-19
1 : 2
Maccabi Petah Tikva U-19
h2h
11:15
FT
Ashdod U-19
0 : 3
Maccabi T-A U-19
h2h
11:20
FT
Hapoel Tel Aviv U-19
3 : 4
Maccabi Haifa U-19
h2h
12:00
FT
Hapoel Beer Sheva U-19
3 : 2
Hapoel Kfar Saba U-19
h2h
12:00
FT
Ironi Kiryat Shmona U-19
1 : 3
Hapoel Rishon Lezion U-19
h2h
12:15
FT
Hapoel Hadera U-19
2 : 0
Maccabi Netanya U-19
h2h
14:30
FT
Bnei Yehuda U-19
6 : 0
Hapoel Raanana U-19
h2h

ITALY: Serie B

14:00
FT
Ascoli
0 : 0
Modena
14:00
FT
Bari
1 : 1
Pisa
14:00
FT
Brescia
0 : 0
Ternana
14:00
FT
Feralpi Salo
2 : 5
Como
16:15
FT
Catanzaro
0 : 0
Cremonese
16:15
FT
Lecco
1 : 2
Venezia
16:15
FT
Spezia
0 : 0
Sampdoria
16:15
FT
Sudtirol
0 : 0
Cittadella

ITALY: Serie C, Group A

18:30
FT
Atalanta-2
3 : 0
Pro Sesto
h2h
18:30
FT
Fiorenzuola
1 : 1
Calcio Padova
h2h
18:30
FT
Legnago Salus
0 : 0
Alessandria
h2h
18:30
FT
Lumezzane
4 : 3
Mantova
h2h
18:30
FT
Pergolettese
1 : 1
AlbinoLeffe
h2h
18:30
FT
Pro Patria
1 : 3
Virtus Verona
h2h
18:30
FT
Pro Vercelli
2 : 0
Arzignano Valchiampo
h2h
18:30
FT
Renate
0 : 2
GIANA Erminio
h2h
18:30
FT
Triestina
2 : 2
Novara
h2h
18:30
FT
Vicenza
2 : 0
Trento
h2h

ITALY: Campionato Nacionale Primavera 1

11:00
FT
Inter U-19
3 : 0
Cagliari U-19
h2h
13:00
FT
Atalanta U-19
0 : 1
Juventus U-19
h2h
15:00
FT
Genoa U-19
3 : 2
Fiorentina U-19
h2h
15:00
FT
Roma U-19
4 : 0
Sassuolo U-19
h2h

ITALY: Campionato Nacionale Primavera 2

11:00
FT
Pisa U-19
1 : 0
Ascoli U-19
h2h
11:00
FT
Ternana U-19
1 : 2
Crotone U-19
h2h
11:00
FT
Udinese U-19
4 : 1
Renate U-19
h2h
11:15
FT
Cesena U-19
4 : 0
Bari U-19
h2h
11:15
FT
Spezia U-19
2 : 2
Benevento U-19
h2h
14:00
FT
Cosenza U-19
1 : 1
Palermo U-19
h2h
14:30
FT
Como U-19
3 : 1
Alessandria U-19
h2h
15:00
FT
AlbinoLeffe U-19
0 : 2
Venezia U-19
h2h
15:00
FT
Brescia U-19
3 : 1
Padova U-19
h2h
15:00
FT
Cittadella U-19
1 : 2
Parma U-19
h2h
15:00
FT
Cremonese U-19
2 : 2
Feralpi Salo U-19
h2h
15:00
FT
Monopoli U-19
0 : 3
Virtus Entella U-19
h2h
15:00
FT
Napoli U-19
5 : 1
Salernitana U-19
h2h
15:00
FT
Pescara U-19
3 : 0
Perugia U-19
h2h
15:00
FT
Reggiana U-19
0 : 2
Vicenza U-19
h2h
15:30
FT
Sudtirol U-19
2 : 1
Spal U-19
h2h

ITALY: Serie D, Group G

Cavese
-
Cynthialbalonga
h2h

ITALY: Serie D, Group I

Trapani
-
Licata
h2h

ITALY: Serie A, Championship round - Women

14:30
FT
Juventus W
2 : 1
Sassuolo W
h2h
16:15
FT
Fiorentina W
0 : 0
Roma W
h2h

KAZAKHSTAN: Premier League

11:00
FT
Kaisar
1 : 1
Atyrau
11:00
FT
Zhenis
1 : 0
Turan Turkistan
13:30
FT
Ordabasy
1 : 1
Kyzyl-Zhar
16:00
FT
Kairat
1 : 3
Aktobe

KOSOVO: Superliga

15:00
FT
Ballkani
2 : 2
Drita FC
h2h
15:00
FT
Gjilani
1 : 1
Feronikeli
h2h
15:00
FT
Liria
0 : 0
Dukagjini
h2h

LATVIA: 1.Liga

11:00
FT
Ogre
0 : 3
JDFS Alberts
h2h
14:00
FT
Riga-2
6 : 0
FK Rezekne
h2h
15:00
FT
PPK
4 : 2
Marupe
h2h
18:00
FT
Skanstes
0 : 0
Super Nova
h2h

LATVIA: Liga 1 - Women

13:00
FT
Auda W
0 : 3
FK Liepaja W
h2h
13:00
FT
Olaine W
2 : 1
Iecava W
h2h
18:30
FT
RFS W
0 : 1
Riga W
h2h

LITHUANIA: A Lyga

14:00
FT
Kauno Zalgiris
2 : 1
Suduva
17:00
FT
Siauliai
1 : 0
Dainava

LUXEMBOURG: Fortis League

18:00
FT
Differdange
2 : 0
Swift Hesperange
h2h
18:00
FT
Jeunesse Esch
3 : 1
Marisca Mersch
h2h
18:00
FT
Mondercange
2 : 1
Progres Niedercorn
h2h
18:00
FT
Mondorf-les-Bains
2 : 1
Petange
h2h

MALTA: Premier Division

14:00
FT
Gzira United
0 : 0
Birkirkara FC
14:00
FT
Hamrun Spartans
4 : 1
Santa Lucia
16:15
FT
Marsaxlokk
1 : 0
Floriana FC
16:15
FT
Sliema Wanderers FC
0 : 0
Naxxar Lions

MALTA: Division 1, Promotion round

13:30
FT
Melita
1 : 0
FC Marsa
h2h
19:00
84 '
Pieta Hotspurs
4 : 2
Senglea Athletic
h2h

MALTA: Division 1, Relegation round

14:00
FT
Attard
1 : 0
Tarxien Rainbows
h2h
16:30
FT
Lija Athletic
0 : 4
Zebbug
h2h

MOLDOVA: Divizia Nationala, Championship round

17:00
FT
CSF Balti
0 : 3
Petrocub
h2h

MOLDOVA: Divizia Nationala, Relegation round

15:00
FT
Spartanii Selemet
0 : 1
Victoria Bardar
h2h
15:00
FT
Speranta Drochia
0 : 3
Floresti
h2h
15:00
FT
Univer-Oguzsport
1 : 2
Saxan
h2h

MOLDOVA: Divizia A, round 2

15:00
AW
Dinamo-Auto
0 : 3
Olimp Comrat
h2h

MONTENEGRO: Division 2

16:30
FT
Grbalj Radanovici
0 : 4
Otrant
h2h
16:30
FT
Igalo
2 : 0
FK Kom Podgorica
h2h
16:30
FT
Lovcen Cetinje
0 : 0
Berane
h2h
17:00
FT
Internacional Podgorica
1 : 4
FK Podgorica
h2h
18:00
FT
Iskra
0 : 2
Bokelj Kotor
h2h

NETHERLANDS: Eerste Divisie

16:30
FT
ADO Den Haag
1 : 1
Eindhoven
18:45
FT
MVV Maastricht
1 : 1
Willem II
Groningen
-
Cambuur Leeuwarden

NETHERLANDS: Divisie U-18, Spring Season

12:30
FT
Groningen U-18
0 : 2
PSV U-18
h2h
14:30
FT
Ajax U-18
5 : 2
Vitesse U-18
h2h
15:00
FT
AZ U-18
0 : 0
Utrecht U-18
h2h

NETHERLANDS: Eredivisie - Women

14:00
Ssp
Ajax W
0 : 0
VV Alkmaar W
h2h
14:00
FT
Zwolle W
2 : 0
Telstar W
h2h
16:30
FT
PSV W
5 : 0
Heerenveen W
h2h

NETHERLANDS: Tweede Divisie

14:30
FT
GVVV Veenendaal
2 : 1
Noordwijk
h2h
14:30
FT
Koninklijke HFC
1 : 2
Excelsior M.
h2h
14:30
FT
Scheveningen
2 : 2
HHC Hardenberg
h2h
15:00
FT
AFC
3 : 2
Katwijk
h2h
15:00
FT
Quick Boys
1 : 1
Kozakken Boys
h2h
15:00
FT
Rijnsburgse Boys
1 : 1
ACV
h2h
15:30
FT
Sparta Rotterdam-2
1 : 2
Spakenburg
h2h
18:00
FT
De Treffers
2 : 1
Lisse
h2h

NETHERLANDS: Derde Divisie

14:30
FT
Eemdijk
1 : 1
Urk
h2h
14:30
FT
Genemuiden
3 : 3
VVSB
h2h
14:30
FT
Harkemase Boys
0 : 1
DEM
h2h
14:30
FT
Hoek
3 : 0
Gemert
h2h
15:00
FT
DVS 33
2 : 2
DOVO
h2h
15:00
FT
IJsselmeervogels
1 : 2
Rijnvogels
h2h
15:00
FT
Kloetinge
3 : 0
Sportlust
h2h
15:30
FT
Kampong
0 : 1
Sparta Nijkerk
h2h
15:30
FT
TEC
3 : 2
SteDoCo
h2h
15:30
FT
USV Hercules
3 : 2
Staphorst
h2h
18:00
FT
GVV Unitas
2 : 1
Barendrecht
h2h
18:00
FT
HSC 21
2 : 0
RKAVV
h2h
18:00
FT
Hoogeveen
3 : 2
ODIN 59
h2h
19:30
62 '
Groene Ster
0 : 1
Meerssen
h2h

NETHERLANDS: Divisie U-21, Spring Season

13:30
FT
Go Ahead Eagles U-21
3 : 1
NEC U-21
h2h
14:00
FT
Groningen U-21
1 : 1
Feyenoord U-21
h2h
15:00
FT
Twente-Heracles U-21
1 : 3
De Graafschap U-21
h2h

NORTH MACEDONIA: Prva liga

16:00
FT
Bregalnica
0 : 1
Rabotnicki
h2h

NORTH MACEDONIA: Liga 2

16:00
FT
Aresimi
0 : 2
Besa Doberdoll
h2h
16:00
FT
Detonit Plachkovica
1 : 0
Belasica Strumica
h2h
16:00
FT
FK Skopje
2 : 0
Teteks
h2h
16:00
FT
Karaorman Struga
0 : 2
Pobeda
h2h
16:00
FT
Kozuv Gevgelija
2 : 0
Osogovo
h2h
16:00
FT
Pelister
1 : 0
Ohrid
h2h
16:00
FT
Sasa
1 : 3
Novaci
h2h
16:00
FT
Vardar Negotino
1 : 0
Baskimi
h2h

NORTHERN IRELAND: Premiership, Championship Group

16:00
FT
Cliftonville
2 : 0
Glentoran FC
h2h
16:00
FT
Coleraine FC
0 : 2
Crusaders FC
h2h

NORTHERN IRELAND: Premiership, Relegation Group

16:00
FT
Ballymena Utd
4 : 0
Newry City
h2h
16:00
FT
Carrick Rangers
2 : 1
Loughgall
h2h
16:00
FT
Dungannon Swifts
2 : 0
Glenavon
h2h

NORTHERN IRELAND: Championship 1, Promotion Group

16:00
FT
H-W Welders
1 : 2
Annagh United
h2h
16:00
FT
Institute FC
1 : 1
Bangor FC
h2h
16:00
FT
Portadown
1 : 1
Dundela FC
h2h

NORTHERN IRELAND: Championship 1, Relegation Group

15:00
FT
Newington YC
2 : 4
Ballyclare Comrades
h2h
16:00
FT
Ballinamallard United
0 : 5
Ards
h2h
Dergview
-
Knockbreda
h2h

NORTHERN IRELAND: Premier Intermediate League

Ballymacash Rangers
-
PSNI
h2h
Coagh Utd
-
Armagh City
h2h
Lisburn
-
Portstewart
h2h
Queens University
-
Rathfriland
h2h
Tobermore United
-
Limavady United
h2h
Warrenpoint Town
-
Moyola Park
h2h

NORWAY: 1. Division

16:00
FT
Egersund
3 : 1
Aalesund
16:00
FT
Levanger
1 : 2
Kongsvinger
16:00
FT
Ranheim
2 : 2
Asane
16:00
FT
Raufoss
0 : 1
Bryne
16:00
FT
Sogndal
1 : 0
Moss
16:00
FT
Start
1 : 1
Sandnes Ulf
18:00
FT
Lyn
1 : 1
Valerenga

NORWAY: Toppserien - Women

13:00
FT
Roa W
0 : 2
Valerenga W
h2h
14:00
FT
Arna-Bjornar W
1 : 2
Stabek W
h2h
14:00
FT
Asane W
0 : 3
SK Brann W
h2h
16:45
FT
Kolbotn W
0 : 1
Rosenborg W
h2h

NORWAY: 2. Division, Group 1

13:00
FT
Lysekloster
2 : 1
Arendal
h2h
14:00
FT
Brattvag
2 : 0
Notodden
h2h
14:00
FT
Vard-Haugesund
1 : 1
Sotra
h2h
16:00
FT
Flekkeroy
2 : 2
Kvik Halden
h2h

NORWAY: 2. Division, Group 2

14:00
FT
Gjovik-Lyn
0 : 1
Strindheim
h2h
15:00
FT
Stjordals-Blink
4 : 2
Follo
h2h

NORWAY: 3. Division, Group 1

13:00
FT
Djerv
2 : 0
Floro
h2h
14:00
FT
Askoy
5 : 0
Stord
h2h
14:00
FT
Bjarg
5 : 3
Ardal
h2h
14:00
FT
Froya
1 : 3
Forde
h2h
15:00
FT
Loddefjord
1 : 2
Fana
h2h

NORWAY: 3. Division, Group 2

13:00
FT
Odd-2
2 : 1
Staal Jorpeland
h2h
14:00
FT
Vigor
1 : 2
Vindbjart
h2h
15:00
FT
Mandalskameratene
1 : 1
Sola
h2h
16:00
FT
Fram Larvik
2 : 0
Vidar
h2h
16:00
FT
Madla
2 : 6
Pors Grenland
h2h
16:00
FT
Sandefjord-2
0 : 1
Brodd
h2h

NORWAY: 3. Division, Group 3

14:00
FT
Gamle Oslo
2 : 2
Nordstrand
h2h
14:00
FT
Skeid-2
1 : 4
Flint
h2h
15:00
FT
Asker
6 : 1
Frigg
h2h
15:00
FT
Baerum
5 : 3
Askollen
h2h

NORWAY: 3. Division, Group 4

15:00
FT
Byasen
0 : 0
Rana
h2h
15:00
FT
Nardo
4 : 0
Orkla
h2h
15:00
FT
Tiller
3 : 0
Verdal
h2h

NORWAY: 3. Division, Group 5

14:00
FT
Skjetten
2 : 0
Skedsmo
h2h
15:00
FT
IF Ready
2 : 0
Bjorkelangen
h2h

NORWAY: 3. Division, Group 6

12:30
FT
Sprint-Jeloy
0 : 3
Skjervoy
h2h
16:00
FT
Ham Kam-2
3 : 1
Innstranden
h2h
18:00
FT
Fyllingsdalen
2 : 1
Mjolner
h2h

NORWAY: Division 1 - Women

14:00
FT
Fyllingsdalen W
1 : 3
Bodo-Glimt W
h2h
15:00
FT
Honefoss W
2 : 2
Viking W
h2h

POLAND: Ekstraklasa

15:00
FT
Pogon Szczecin
0 : 2
Piast Gliwice
17:30
FT
Ruch Chorzow
2 : 3
Widzew
20:00
37 '
Zaglebie L
0 : 1
Jagiellonia

POLAND: I Liga

15:00
FT
Tychy 71
1 : 3
Resovia Rzeszow
17:30
FT
Gornik Leczna
0 : 1
Lechia Gdansk
20:00
40 '
Odra Opole
1 : 0
Chrobry Glogow

POLAND: Division 2

12:30
FT
Olimpia G
1 : 0
Wisla Pulawy
h2h
17:30
FT
Sandecja Nowy Sacz
0 : 1
Hutnik Krakow
h2h

POLAND: Ekstraklasa - Women

12:00
FT
Slask W
2 : 2
Rekord Bielsko Biala W
h2h
13:00
FT
Katowice W
5 : 1
Pogon Tczew W
h2h
13:00
FT
UJ Krakow W
2 : 3
Lechia Gdansk W
h2h
14:30
FT
Sosnowiec W
6 : 1
Medyk Konin W
h2h

POLAND: Central Youth League

12:00
FT
Warta Poznan U-19
5 : 2
Sandecja Nowy Sacz U-19
h2h
14:00
FT
Korona U-19
2 : 2
Polonia Warszawa U-19
h2h
14:00
FT
Widzew U-19
4 : 2
Wisla Krakow U-19
h2h

POLAND: III Liga, Group 1

15:00
FT
Pogon Grod. Mazowiecki
4 : 1
Olimpia Zambrow
h2h
16:00
FT
Lks Lomza
3 : 0
Belchatow
h2h
16:00
FT
Mlawianka Mlawa
2 : 0
Concordia Elblag
h2h
16:00
FT
Pilica Bialobrzegi
1 : 1
Pelikan Lowicz
h2h
17:00
FT
Lechia Tomaszow Mazowiecki
3 : 0
Wikielec
h2h
17:00
FT
Swit N D
0 : 0
Bron Radom
h2h
17:00
FT
Unia Skierniewice
4 : 0
Legia-2
h2h
17:00
FT
Warta Sieradz
2 : 2
Legionovia
h2h
18:00
FT
Victoria Sulejowek
1 : 0
Jagiellonia-2
h2h

POLAND: III Liga, Group 2

12:00
FT
Gedania Gdansk
1 : 2
Unia Swarzedz
h2h
12:00
FT
Luzino
0 : 1
Unia Solec Kujawski
h2h
14:00
FT
Vineta Wolina
0 : 0
Starograd Gdanski
h2h
15:00
FT
Blekitni Stargrad
2 : 2
Stolem Gniewino
h2h
15:00
FT
Notec Czarkow
2 : 3
Flota Swinoujscie
h2h
15:00
FT
Zawisza Bydgoszcz
3 : 1
Pogon Nowe Skalmierzyce
h2h
16:00
FT
Sokol Kleczew
0 : 1
Elana Torun
h2h
17:00
FT
Polonia Sroda
1 : 2
Pogon Szczecin-2
h2h
17:00
FT
Swit Skolwin
2 : 0
Cartusia Kartuzy
h2h

POLAND: III Liga, Group 3

12:00
FT
Slask-2
2 : 0
Gornik Zabrze-2
h2h
12:30
FT
Rakow-2
0 : 0
Bytom Odrzanski
h2h
14:00
FT
Pawlowice Slaskie
2 : 1
Warta Gorzow
h2h
14:00
FT
Rekord Bielsko Biala
3 : 0
Sleza
h2h
15:00
FT
Gornik Polkowice
2 : 1
Gwarek Tarnowskie Gory
h2h
16:00
FT
Stilon Gorzow
4 : 1
Starowice Dolne
h2h
17:00
FT
Karkonosze Jelenia Gora
2 : 1
Unia Turza Slaska
h2h
17:00
FT
Zielona Gora
0 : 2
Goczalkowice Zdroj
h2h

POLAND: III Liga, Group 4

12:00
FT
KS Wieczysta Krakow
4 : 1
KSZO Ostrowiec
h2h
13:00
FT
Podhale Nowy Targ
3 : 1
Orleta Radzyn Podlaski
h2h
13:00
FT
Swidniczanka Swidnik
2 : 1
Podlasie Biala Podlaska
h2h
15:00
FT
Czarni Polaniec
1 : 2
Avia Swidnik
h2h
16:00
FT
Siarka Tarnobrzeg
1 : 0
Wiazownica
h2h
16:00
FT
Sokol Sieniawa
2 : 4
Wislanie Jaskowice
h2h
16:30
FT
Star Starachowice
1 : 1
Chelmianka Chelm
h2h
17:00
FT
Wisloka Debica
2 : 1
Unia Tarnow
h2h

PORTUGAL: Segunda Liga

12:00
FT
Penafiel
1 : 1
Pacos de Ferreira
15:00
FT
Torreense
0 : 3
Leiria
16:30
FT
Santa Clara
1 : 0
Tondela

PORTUGAL: Liga 3, Promotion Group

12:00
FT
Sp. Covilha
1 : 2
Braga-2
h2h
16:00
FT
Academica
1 : 0
Lusitano Lourosa
h2h
18:00
FT
Alverca
1 : 1
Felgueiras
h2h
20:00
41 '
Varzim
0 : 0
Atletico CP
h2h

PORTUGAL: U-19 League, Championship round

12:00
FT
Braga U-19
1 : 0
Familcao U-19
h2h
17:00
FT
Benfica U-19
1 : 2
Guimaraes U-19
h2h
17:00
FT
Farense U-19
1 : 2
Sporting U-19
h2h

PORTUGAL: U-19 League, Relegation round

13:00
FT
Lusitania U-19
1 : 1
Beira Mar U-19
h2h
17:00
FT
Academica U-19
0 : 0
Estoril U-19
h2h
17:00
FT
Belenenses U-19
2 : 1
Alverca U-19
h2h
17:00
FT
Chaves U-19
5 : 3
Pacos de Ferreira U-19
h2h
17:00
FT
Gil Vicente U-19
1 : 2
Rio Ave U-19
h2h
17:00
FT
Maritimo U-19
3 : 0
Lusitano Lourosa U-19
h2h
17:00
FT
Setubal U-19
1 : 2
Torreense U-19
h2h
17:00
FT
Vizela U-19
3 : 1
Boavista U-19
h2h

ROMANIA: Liga 1, Championship Group

19:30
52 '
Steaua
1 : 2
Rapid B

ROMANIA: Liga 1, Relegation Group

14:00
FT
Politehnica Iasi
3 : 1
Voluntari
16:30
FT
U Craiova 1948
1 : 1
Dinamo B

ROMANIA: Liga 2, Promotion Group

11:30
FT
Hunedoara
2 : 0
Mioveni
h2h

ROMANIA: Liga 2, Relegation Group

10:00
FT
Arges
0 : 1
Scolar Resita
h2h
10:00
FT
Ceahlaul Piatra
4 : 0
Alexandria
h2h
10:00
FT
Chindia Targoviste
0 : 0
CSA Steaua
h2h
10:00
FT
Metaloglobus
0 : 1
Unirea Dej
h2h
10:00
FT
Slatina
2 : 0
Viitorul Targu Jiu
h2h
10:00
FT
Tunari
1 : 2
Concordia Chiajna
h2h

ROMANIA: Superliga, Championship Group - Women

12:00
FT
Csikszereda W
0 : 1
Olimpia Cluj W
h2h

ROMANIA: Liga 3, Group 1, Promotion round

16:00
FT
Stiinta Miroslava
1 : 1
CSM Bacau
h2h

ROMANIA: Liga 3, Group 1, Relegation round

CSSM Vaslui
-
Rapid Brodoc
h2h
Somuz Falticeni
-
Aerostar Bacau
h2h

ROMANIA: Liga 3, Group 2, Promotion round

Sporting Liesti
-
Focsani
h2h
Unirea Branistea
-
Metalul Buzau
h2h

ROMANIA: Liga 3, Group 2, Relegation round

Braila
-
Hamangia Baia
h2h
Viitorul Sutesti
-
Viitorul Ianca
h2h

ROMANIA: Liga 3, Group 3, Promotion round

Agricola Borcea
-
Dunarea Calarasi
h2h
CS Clinceni
-
CS Afumati
h2h

ROMANIA: Liga 3, Group 3, Relegation round

Gloria Baneasa
-
Axiopolis
h2h
Recolta Gheorghe Doja
-
Inainte Modelu
h2h
16:00
FT
Voluntari-2
1 : 2
Progresul Fundulea
h2h

ROMANIA: Liga 3, Group 4, Promotion round

16:00
FT
Blejoi
1 : 1
Popesti Leordeni
h2h
Dunarea Giurgiu
-
Dinamo B-2
h2h

ROMANIA: Liga 3, Group 4, Relegation round

16:00
FT
CS Paulesti
1 : 2
Tricolorul Breaza
h2h
16:00
FT
Flacra Moreni
1 : 0
CSO Plopeni
h2h
Pucioasa
-
Muscelul Campulung Elite
h2h

ROMANIA: Liga 3, Group 5, Promotion round

16:00
FT
Olimpic Cetate
4 : 1
Olimpic Zarnesti
h2h

ROMANIA: Liga 3, Group 5, Relegation round

Municipal Brasov
-
Ciucas Tarlungeni
h2h
16:00
FT
Targu Secuiese
0 : 1
Sepsi-2
h2h

ROMANIA: Liga 3, Group 6, Relegation round

16:00
FT
Cozia Calimanesti
0 : 1
Petrolul Potcoava
h2h
Flacara Horezu
-
Curtisoara
h2h

ROMANIA: Liga 3, Group 7, Promotion round

Viitorul Simian
-
Filiasi
h2h

ROMANIA: Liga 3, Group 7, Relegation round

Turceni
-
CS U Craiova-2
h2h

ROMANIA: Liga 3, Group 8, Promotion round

16:00
FT
Peciu Nou
0 : 2
ASU Poli Timisoara
h2h

ROMANIA: Liga 3, Group 8, Relegation round

16:00
FT
Progresul Pecica
4 : 1
Gloria Lunca Teuz Cermei
h2h
16:00
FT
Soimii Lipova
0 : 0
Avantul Periam
h2h

ROMANIA: Liga 3, Group 9, Promotion round

Unirea Alba Iulia
-
Gloria Bistrita
h2h
Unirea Ungheni
-
Medias 2022
h2h

ROMANIA: Liga 3, Group 9, Relegation round

16:00
FT
Unirea Alba Iulia
2 : 1
Avantul Reghin
h2h

ROMANIA: Liga 3, Group 10, Promotion round

Crisul Santandrei
-
Olimpia Satu Mare
h2h

ROMANIA: Liga 3, Group 10, Relegation round

Minaur Baia Mare
-
Minerul Ocna Dej
h2h
Victoria Carei
-
Sanatatea Cluj
h2h

RUSSIA: FNL

06:00
FT
SKA Khabarovsk
3 : 0
Yenisey
10:30
FT
Tyumen
0 : 3
Neftekhimik
15:00
FT
Akron
6 : 0
Kuban
15:00
FT
Leningradets
0 : 2
Sokol
16:00
FT
Alania
1 : 2
Volgar-Gazprom
16:00
FT
KAMAZ
1 : 0
Chernomorets
16:00
FT
Shinnik
0 : 1
Dynamo Mkh
17:00
FT
Torpedo
1 : 1
Arsenal T

RUSSIA: Second League A, Spring Season Silver

13:00
FT
Kaluga
0 : 0
Irtysh Omsk
h2h
13:00
FT
Volga Ulyanovsk
0 : 0
Tekstilshik
h2h
13:30
FT
Spartak Kostroma
1 : 0
Mashuk-KMV
h2h
15:00
FT
Avangard
1 : 0
Khimik Dzerzhinsk
h2h
15:00
FT
Dynamo Br
0 : 0
Torpedo Miass
h2h

RUSSIA: Second League A, Spring Season Gold

11:00
FT
Ufa
2 : 1
FK Krasnodar-2
h2h
12:00
FT
Novosibirsk
2 : 0
Rotor
h2h
13:00
FT
Veles
0 : 2
Metallurg L.
h2h
14:00
FT
Rodina Moskva-2
1 : 1
FC Chayka
h2h
16:00
FT
FK Murom
3 : 2
Chelyabinsk
h2h

RUSSIA: Supreme Divison - Women

09:00
FT
Yenisey W
0 : 1
Rostov W
h2h
14:00
FT
Ryazan W
4 : 0
Rubin W
h2h
16:00
FT
Dinamo W
3 : 1
Kr. Sovetov W
h2h

RUSSIA: Second League B, Group 1

13:00
FT
Astrakhan
2 : 1
Alania-2
h2h
14:00
FT
Dinamo Stavropol
1 : 0
Druzhba Maykop
h2h
14:00
FT
Dynamo Makhachkala-2
1 : 3
Stroitel K
h2h
14:30
FT
FK Pobeda
1 : 1
Nart Cherkessk
h2h
15:00
FT
Biolog-Novokub.
3 : 2
Spartak Nalchik
h2h
15:00
FT
FC Sevastopol
1 : 0
Legion Makhachkala
h2h
15:00
FT
Kuban Holding
1 : 1
Angusht
h2h
16:00
FT
Rostov-2
1 : 2
Rubin Yalta
h2h

RUSSIA: Second League B, Group 2

14:00
FT
Luki-Energia
0 : 2
Torpedo Vl
h2h
14:00
FT
Zvezda S-P
1 : 1
Chertanovo
h2h

RUSSIA: Second League B, Group 3

Dinamo Vladivostok
-
Kvant Obninsk
h2h
FC Sakhalin
-
Kolomna
h2h

RUSSIA: Second League B, Group 4

10:00
FT
Ural-2
3 : 0
Akron-2
h2h
12:00
FT
Kr. Sovetov-2
1 : 1
FK Volna
h2h
13:00
FT
Dinamo Kirov
2 : 0
Orenburg-2
h2h
13:00
FT
Nizhnyi Novgorod-2
2 : 1
Nosta
h2h
14:00
FT
Rubin-2 Kazan
2 : 1
Lada
h2h

SAN MARINO: Campionato, First Stage

15:00
FT
Cailungo
0 : 2
La Fiorita
h2h
15:00
FT
Domagnano
1 : 1
SP Tre Fiori
h2h
15:00
FT
FC Faetano
0 : 3
Cosmos
h2h
15:00
FT
Murata
3 : 0
Fiorentino
h2h
15:00
FT
Tre Penne
0 : 1
Virtus
h2h

SCOTLAND: Championship

16:00
FT
Arbroath
1 : 2
Greenock Morton
16:00
FT
Dundee United
1 : 0
Ayr United
16:00
FT
Dunfermline
0 : 0
Queens Park
16:00
FT
Partick Thistle
4 : 0
Airdrieonians

SCOTLAND: Division 1

16:00
FT
Edinburgh City
1 : 2
Annan Athletic
16:00
FT
Falkirk
2 : 2
Kelty Hearts
16:00
FT
Montrose
1 : 2
Hamilton
16:00
FT
Stirling Albion
0 : 0
Queen of the South
18:30
FT
Cove Rangers
2 : 3
Alloa Athletic

SCOTLAND: Division 2

16:00
FT
Bonnyrigg Rose
0 : 1
Spartans
16:00
FT
Clyde
2 : 2
Stenhousemuir
16:00
FT
Elgin City
1 : 1
Peterhead
16:00
FT
Forfar Athletic
2 : 1
East Fife
16:00
FT
Stranraer
0 : 0
Dumbarton

SCOTLAND: FA Cup

13:30
Pen
Aberdeen
3 : 3
Celtic *

SCOTLAND: Highland League

15:00
FT
Clachnacuddin
2 : 0
Lossiemouth
h2h
16:00
FT
Brora Rangers
1 : 2
Brechin City
h2h
16:00
FT
Buckie Thistle
1 : 0
Keith
h2h
16:00
FT
Deveronvale
0 : 3
Formartine Utd
h2h
16:00
FT
Forres Mechanics
1 : 0
Turriff Utd
h2h
16:00
FT
Fraserburgh
11 : 0
Strathspey Thistle
h2h
16:00
FT
Wick Academy
1 : 1
Banks ODee
h2h

SCOTLAND: Lowland League

16:00
FT
Berwick Rangers
2 : 1
Albion Rovers
h2h
16:00
FT
Boness United
3 : 2
Stirling University
h2h
16:00
FT
Broomhill
3 : 1
East Stirlingshire
h2h
16:00
FT
Caledonian Braves
3 : 2
Cowdenbeath
h2h
16:00
FT
Civil Service Stroll
2 : 1
Linlithgow
h2h
16:00
FT
Cumbernauld Colts
2 : 1
Gala Fairydean
h2h
16:00
FT
Gretna
2 : 1
Edinburgh Univ
h2h
16:00
FT
Tranent Juniors
0 : 3
East Kilbride
h2h

SERBIA: Super Liga, Championship Group

14:00
FT
Radnicki Kragujevac
4 : 3
Cukaricki
15:00
FT
Backa Topola
3 : 2
Vojvodina
18:00
FT
Crvena Zvezda
3 : 2
Partizan

SERBIA: Prva Liga, Promotion Group

16:00
FT
Indjija
0 : 1
Tekstilac Odzaci
h2h
16:00
FT
Sartid Smederevo
1 : 0
Radnicki Sremska Mitrovica
h2h

SERBIA: Srpska Liga, Belgrade

11:00
FT
Prva Iskra
1 : 1
Brodarac
h2h
12:30
FT
Torlak
1 : 3
Zvezdara
h2h
Usce Novi Beograd
-
Polet Dorcol
h2h
Buducnost Dobanovci
-
Rad
h2h
Zemun
-
Studenski Grad
h2h

SERBIA: Srpska Liga, East

Dunav Prahovo
-
Buducnost Popovac
h2h
Jagodina
-
Pcinja Trgoviste
h2h
Radnicki Pirot
-
Jedinstvo Paracin
h2h
Radnicki Svilajnac
-
Mesevo
h2h
Sindjelic Nis
-
Jedinstvo Krusevac
h2h

SERBIA: Srpska Liga, Vojvodina

16:30
FT
Becej
2 : 2
Maj Ruma
h2h
16:30
FT
Hajduk Kula
2 : 1
Backa Palanka
h2h
16:30
FT
Jedinstvo Star Pazova
0 : 0
Radnicki Zrenjanin
h2h
Kikinda
-
Dinamo Pancevo
h2h
Naftagas
-
Tisa Adorjan
h2h
Sloven Ruma
-
Kabel Novi Sad
h2h

SERBIA: Srpska Liga, West

16:00
FT
Borac Cacak
0 : 2
FAP
h2h
16:00
FT
Loznica
1 : 1
Zlatibor Cajetina
h2h
16:00
FT
Omladinac Z
2 : 0
Sloga Pozega
h2h
16:00
FT
Real Podunavci
1 : 1
Josanica
h2h
16:00
FT
Sloga Petrovac
4 : 3
Polet Ljubic
h2h
16:00
FT
Takovo
5 : 0
Mihajlovac
h2h
16:00
FT
Tutin
1 : 0
Buducnost Krusik
h2h

SLOVAKIA: 4. liga, West

16:00
FT
HFK Prievidza
1 : 2
Nove Zamky
h2h
16:00
FT
Slavoj Boleraz
1 : 3
Hurbanovo
h2h

SLOVAKIA: 2. liga

14:00
FT
Spisska Nova Ves
3 : 0
Slavoj Trebisov
h2h
15:00
FT
Komarno
2 : 0
Samorin
h2h
16:30
FT
Humenne
0 : 2
MFK Petrzalka
h2h
16:30
FT
Liptovsky Mikulas
1 : 3
Puchov
h2h
16:30
FT
Malzenice
3 : 0
Dolny Kubin
h2h
16:30
FT
Tatran Presov
4 : 1
Povazska Bystrica
h2h

SLOVAKIA: Super Liga, Championship Group

15:30
FT
Podbrezova
1 : 2
Zilina
18:00
FT
DAC
0 : 0
Ruzomberok

SLOVAKIA: Super Liga, Relegation Group

18:00
FT
Zemplin Michalovce
1 : 3
Skalica
18:00
FT
Zlate Moravce
0 : 1
Banska Bystrica

SLOVAKIA: 4. Liga, Center

16:00
FT
Banik Stranavy
0 : 2
Slavia Staskov
h2h
16:00
FT
Kysucke Nove Mesto
3 : 1
Badin
h2h
16:00
FT
TJD Pribelce
1 : 0
Kovacova
h2h
16:00
FT
Tvrdosin
1 : 0
SK Javornik Makov
h2h

SLOVAKIA: 3. Liga, East

16:30
FT
Namestovo
2 : 1
Vranov nad Toplou
h2h
16:30
FT
Partizan Bardejov
1 : 2
Oravske Vesele
h2h

SLOVAKIA: 3. Liga, West

16:30
FT
Castkovce
1 : 2
Belusa
h2h
16:30
FT
Fomat Martin
0 : 1
MFK Zvolen
h2h
16:30
FT
Hamsik Academy
2 : 0
Banik Lehota
h2h
16:30
FT
Jednota Banova
0 : 1
Raca
h2h
16:30
FT
Nove Mesto na Vahom
1 : 3
Galanta
h2h

SLOVAKIA: 4. Liga, Bratislava

Domino
-
Nova Dedinka
h2h

SLOVAKIA: Liga 1, Championship Group - Women

11:00
FT
Banska Bystrica W
0 : 7
Spartak Myjava W
h2h
11:00
FT
Slovan Bratislava W
1 : 3
Ruzomberok W
h2h

SLOVAKIA: Liga 1, Relegation Group - Women

12:00
FT
Zilina W
2 : 4
Tatran Presov W
h2h
17:00
FT
Petrzalka W
1 : 2
Trencin W
h2h

SLOVAKIA: 4. Liga, East

16:00
FT
Kezmarok
0 : 2
Sabinov
h2h
16:00
FT
Poprad
2 : 0
Sokol Lubotice
h2h
16:00
FT
Sobrance-Sobranecko
0 : 1
Medzilaborce
h2h

SLOVAKIA: U-19 League

11:00
FT
Banska Bystrica U-19
2 : 1
Zlate Moravce U-19
h2h
12:00
FT
Pohronie U-19
3 : 0
Kosice U-19
h2h

SLOVENIA: 1. SNL

15:00
FT
Radomlje
1 : 2
Mura
17:30
FT
Olimpija
5 : 0
Aluminij

SLOVENIA: 2. SNL

17:00
FT
Bilje
0 : 2
Nafta
h2h
17:00
FT
NK Fuzinar
0 : 2
Gorica
h2h

SLOVENIA: 3. SNL, West

17:00
FT
Acroni Jesenice
0 : 0
MNK Izola
h2h
17:00
FT
Dob
1 : 0
Svoboda
h2h
17:00
FT
Dren Vrhnika
3 : 0
Ziri
h2h
17:00
FT
Skofja Loka
2 : 2
Sencur
h2h
17:00
FT
Slovan Ljubljana
5 : 0
NK Adria
h2h
17:00
FT
Sobec Lesce
0 : 0
Vipava
h2h

SLOVENIA: 3. SNL, East

16:30
FT
Dravograd
0 : 2
Zavrc
h2h
16:30
FT
Hajdina
3 : 2
Drava
h2h
16:30
FT
Podvinci
7 : 0
Sampion Celje
h2h
Dobrovce
-
Ljutomer
h2h
Brezice
-
Korotan
h2h

SPAIN: La Liga2

14:00
FT
Amorebieta
0 : 3
Valladolid
16:15
FT
Racing Santander
0 : 0
Levante
16:15
FT
Villarreal-2
1 : 0
Ferrol
18:30
FT
Elche
2 : 1
Sporting Gijon
Huesca
-
Zaragoza

SPAIN: Primera RFEF, Group 1

16:00
FT
Real Sociedad-2
2 : 0
Fuenlabrada
h2h
17:00
FT
Sabadell
2 : 1
Cornella
h2h
18:00
FT
Teruel
1 : 0
Sestao
h2h
19:00
80 '
Deportivo
1 : 0
Cultural Leonesa
h2h
20:00
37 '
Rayo Majadahonda
0 : 0
Tarazona
h2h

SPAIN: Primera RFEF, Group 2

18:00
FT
Algeciras
2 : 3
Antequera
h2h
20:00
43 '
Atletico Sanluqueno
1 : 0
Recreativo Huelva
h2h
20:00
42 '
Real Madrid-2
1 : 0
Alcoyano
h2h

SPAIN: Primera Division - Women

12:00
FT
Levante W
2 : 4
Real Madrid W
h2h
14:00
FT
Granada W
2 : 1
Tenerife W
h2h
16:00
FT
Sporting de Huelva W
0 : 1
Eibar W
h2h
18:00
FT
Madrid W
2 : 1
Athletic W
h2h

SPAIN: Tercera RFEF, Group 1

16:00
FT
Pontevedra-2
2 : 1
Bergantinos
h2h
17:30
FT
Celta-3
1 : 1
Barbadas
h2h
19:30
54 '
Bouzas
1 : 1
Polvorin
h2h

SPAIN: Tercera RFEF, Group 2

16:30
FT
Condal
2 : 0
Caudal
h2h

SPAIN: Tercera RFEF, Group 3

17:00
FT
Atletico Albericia
2 : 1
Revilla
h2h
17:00
FT
Samano
3 : 0
Deportivo Mineros
h2h
19:00
86 '
Solares
0 : 3
Escobedo
h2h

SPAIN: Tercera RFEF, Group 4

15:30
FT
Vitoria CD
2 : 0
Beasain
h2h
16:00
FT
Alaves-3
0 : 0
Basconia
h2h
16:30
FT
Pasaia KE
1 : 0
San Ignacio
h2h
17:00
FT
Durango
0 : 1
Derio
h2h
17:00
FT
Lagun Onak
2 : 2
Portugalete
h2h
17:00
FT
Padura
1 : 0
Touring
h2h
17:15
FT
Leioa
0 : 0
Anaitasuna FT
h2h
18:00
FT
Deusto
3 : 0
Aurrera de Ondarroa
h2h

SPAIN: Tercera RFEF, Group 5

17:30
FT
Rapidenca
2 : 2
Vilassar de Mar
h2h

SPAIN: Tercera RFEF, Group 6

16:00
FT
Castellon-2
4 : 1
Burriana
h2h
16:00
FT
Roda FC
2 : 3
Utiel
h2h
17:00
FT
Gandia
4 : 0
Torrellano
h2h
17:00
FT
Jove Espanol
0 : 0
Castellonense
h2h

SPAIN: Tercera RFEF, Group 8

16:00
FT
Colegios Diocesanos
1 : 5
Real Avila
h2h
16:30
FT
La Virgen del Camino
0 : 0
Becerril Campos
h2h
16:30
FT
UD Santa Marta
1 : 0
Laguna de Duero
h2h
16:45
FT
Ponferradina-2
0 : 0
Bembibre
h2h
17:30
FT
Atletico Astorga
2 : 0
Villaralbo
h2h
17:30
FT
Burgos Promesas
0 : 2
Cultural Leonesa-2
h2h
17:30
FT
Mirandes-2
1 : 0
Cristo Atletico
h2h
18:00
FT
Palencia
3 : 1
Almazan
h2h

SPAIN: Tercera RFEF, Group 9

18:00
FT
El Ejido
0 : 0
Huetor Tajar
h2h
18:00
FT
Torre Del Mar
0 : 0
Malaga City
h2h

SPAIN: Tercera RFEF, Group 10

17:00
FT
La Palma
1 : 2
Ceuta-2
h2h
18:00
FT
Puente Genil
2 : 0
Conil
h2h
19:00
84 '
Bollullos
2 : 2
Cartaya
h2h
19:00
87 '
Ciudad de Lucena
1 : 0
Atletico Espeleno
h2h

SPAIN: Tercera RFEF, Group 11

16:00
FT
Santanyi
1 : 2
Binissalem
h2h
16:30
FT
Platges de Calvia
0 : 1
Ibiza Islas Pitiusas
h2h
17:00
FT
Llosetense
1 : 2
Felanitx
h2h
17:00
FT
Manacor
3 : 1
Arenal
h2h

SPAIN: Tercera RFEF, Group 12

13:00
FT
Panaderia Pulido
1 : 0
La Cuadra
h2h
13:15
FT
Villa de Santa Brigida
0 : 0
Santa Ursula
h2h
18:30
FT
San Bartolome
1 : 0
Union Sur Yaiza
h2h

SPAIN: Tercera RFEF, Group 15

16:00
FT
Bidezarra
1 : 1
Beti Onak
h2h
16:30
FT
Huarte
1 : 0
Subiza
h2h
16:30
FT
Txantrea
3 : 2
Oberena
h2h
17:00
FT
Ardoi
3 : 1
Pamplona
h2h
17:00
FT
Cortes
0 : 1
Avance Ezcabarte
h2h
18:00
45+
Lerines
0 : 0
Pena Sport
h2h

SPAIN: Tercera RFEF, Group 16

16:00
FT
Pena Balsamaiso
1 : 2
Calahorra-2
h2h
17:00
FT
Varea
3 : 2
Berceo
h2h
18:00
FT
Vianes
2 : 1
River Ebro
h2h

SPAIN: Tercera RFEF, Group 17

17:15
FT
Ebro
1 : 0
Huesca-2
h2h

SPAIN: Tercera RFEF, Group 18

17:30
FT
Tarancon
1 : 0
Toledo
h2h
18:00
FT
Azuqueca
1 : 2
Villarrubia
h2h

SPAIN: Segunda RFEF, Group 1

16:00
FT
Oviedo-2
0 : 1
Compostela
h2h
17:00
FT
Coruxo
1 : 2
Deportivo-2
h2h

SPAIN: Segunda RFEF, Group 2

17:00
FT
San Juan
3 : 0
Mutilvera
h2h
19:00
83 '
Real Sociedad-3
0 : 0
Athletic-2
h2h

SPAIN: Segunda RFEF, Group 3

15:30
FT
Andratx
0 : 0
Formentera
h2h
18:00
FT
La Nucia
2 : 0
Manresa
h2h
20:00
43 '
Alzira
1 : 0
Valencia-2
h2h

SPAIN: Segunda RFEF, Group 5

18:00
FT
FC Guadalajara
1 : 2
Villanovense
h2h

SWEDEN: Superettan

13:00
FT
Sandviken
1 : 0
Oster
13:00
FT
Skovde
1 : 0
Trelleborg
15:00
FT
Ostersunds FK
1 : 1
Orgryte
15:00
FT
Utsiktens
1 : 0
Sundsvall

SWEDEN: Allsvenskan

15:00
FT
Goteborg
1 : 1
IFK Norrkoping
15:00
FT
Sirius
0 : 1
Varnamo
17:30
FT
Malmo FF
1 : 0
Vasteras

SWEDEN: Damallsvenskan - Women

15:00
FT
Vaxjo W
1 : 0
KIF Orebro W
h2h
15:00
FT
Vittsjo W
2 : 0
AIK W
h2h

SWEDEN: Division 1, Sodra

13:00
FT
Rosengard
2 : 1
Onsala
h2h
16:00
FT
Eskilsminne
1 : 3
Jonkoping S.
h2h
16:00
FT
Lund
3 : 2
Trollhattan
h2h
16:00
FT
Oskarshamns AIK
1 : 1
Torslanda
h2h

SWEDEN: Division 1, Norra

12:00
FT
Friska Viljor
2 : 4
United Nordic
h2h
13:00
FT
AFC Eskilstuna
3 : 3
Assyriska
h2h
16:00
FT
Karlstad
1 : 4
Stockholm Internazionale
h2h
16:00
FT
Sollentuna
2 : 2
FBK Karlstad
h2h

SWEDEN: Division 2, Norra Gotaland

13:00
FT
Stenungsund
0 : 0
Ahlafors
h2h
13:00
FT
Vanersborgs FK
1 : 1
Vanersborgs IF
h2h

SWEDEN: Division 2, Norra Svealand

13:00
FT
IFK Osteraker
3 : 1
Dalkurd
h2h
16:00
FT
Farsta
4 : 0
Falu
h2h
16:00
FT
Franke
2 : 1
Kungsangen
h2h
17:00
FT
Gute
3 : 1
Viggbyholms
h2h

SWEDEN: Division 2, Norrland

12:00
FT
Kiruna
2 : 0
Umea Akademi
h2h
13:00
FT
Froso
0 : 3
Boden
h2h
14:00
FT
Bergnasets
0 : 2
Team Thoren
h2h
14:00
FT
Lucksta
3 : 1
Taftea
h2h
14:00
FT
Skelleftea
3 : 1
Algarna-Harnasand
h2h
14:00
FT
Ytterhogdals IK
4 : 1
Gottne
h2h

SWEDEN: Division 2, Sodra Sveland

16:00
FT
Nykoping
1 : 3
Haninge
h2h

SWEDEN: Division 2, Vastra Gotaland

13:00
FT
Bergdalens IK
1 : 3
Jonsereds
h2h
14:00
FT
Husqvarna
2 : 1
Laholm
h2h

SWEDEN: Division 2, Sodra Gotaland

14:00
FT
IFK Trelleborg
2 : 2
Kristianstad
h2h
14:00
FT
Rappe
2 : 4
Karlskrona
h2h
14:00
FT
Simrishamn
2 : 3
Osterlen
h2h

SWEDEN: Elitettan - Women

15:00
FT
Alingsas W
5 : 0
Orebro SK W
h2h
15:00
FT
Gamla Upsala W
2 : 3
Mallbacken W
h2h
15:00
FT
Jitex W
0 : 2
Bollstanas W
h2h

SWITZERLAND: Super League

18:00
FT
Servette
1 : 0
Grasshoppers
18:00
FT
Yverdon
3 : 0
Stade Lausanne Ouchy
20:30
12 '
Lugano
2 : 0
Lausanne

SWITZERLAND: Challenge League

18:00
FT
Vaduz
3 : 1
Wil

SWITZERLAND: 1. Liga Promotion

15:30
FT
Basel-2
4 : 1
Delemont
h2h
15:30
FT
Young Boys-2
2 : 0
Bulle
h2h
16:00
FT
Breitenrain
0 : 1
Etoile Carouge
h2h
16:00
FT
Luzern-2
3 : 2
Cham
h2h
16:00
FT
Rapperswil
2 : 0
Paradiso
h2h
16:00
FT
Zurich-2
0 : 4
Bavois
h2h
17:00
FT
St. Gallen-2
3 : 0
Kriens
h2h

SWITZERLAND: 1. Liga Classic, Group 1

15:00
FT
Lausanne-2
2 : 2
Portalban
h2h
17:00
FT
Echallens
1 : 1
Chenois
h2h
17:00
FT
Monthey
2 : 2
La Sarraz-Eclepens
h2h
17:00
FT
Naters
1 : 1
Grand-Saconnex
h2h
17:30
FT
Pully Football
2 : 7
Sion-2
h2h
17:30
FT
Vevey Sports
4 : 1
Meyrin
h2h

SWITZERLAND: 1. Liga Classic, Group 2

16:00
FT
Bassecourt
3 : 1
Thun-2
h2h
16:00
FT
Dietikon
3 : 0
Munsingen
h2h
16:00
FT
Koniz
2 : 1
Black Stars Basel
h2h
16:00
FT
Schotz
0 : 1
Rotkreuz
h2h
16:00
FT
Solothurn
3 : 2
Concordia Basel
h2h
16:00
FT
Wohlen
4 : 2
Courtetelle
h2h
18:00
FT
Emmenbrucke
2 : 2
Muri
h2h

SWITZERLAND: 1. Liga Classic, Group 3

16:00
FT
Balzers
0 : 3
Taverne
h2h
16:00
FT
Hongg
0 : 3
Wettswil
h2h
16:00
Pst
Linth
:
YF Juventus
h2h
17:00
FT
Freienbach
0 : 4
Uzwil
h2h
17:00
FT
Winterthur-2
4 : 0
Mendrisio
h2h
18:00
FT
Grasshoppers-2
1 : 0
Eschen Mauren
h2h
18:00
FT
Kosova FC
1 : 5
Tuggen
h2h

TURKEY: Super Lig

12:30
FT
Istanbulspor
1 : 2
Karagumruk
15:00
FT
Konyaspor
0 : 2
Alanyaspor
18:00
FT
Kayserispor
1 : 2
Trabzonspor
18:00
FT
Samsunspor
1 : 1
Demirspor Adana

TURKEY: 1. Lig

12:30
FT
Bandirmaspor
1 : 1
Tuzlaspor
15:00
FT
Giresunspor
0 : 3
Goztepe
18:00
FT
Eyupspor
0 : 0
Boluspor

TURKEY: U-19 League, Group 1

11:00
FT
Altinordu U-19
0 : 0
Giresunspor U-19
h2h
11:00
FT
Istanbulspor U-19
2 : 1
Sivasspor U-19
h2h
11:00
FT
Trabzonspor U-19
6 : 2
Konyaspor U-19
h2h
12:00
FT
Fenerbahce U-19
2 : 1
Eyupspor U-19
h2h
12:00
FT
Samsunspor U-19
2 : 1
Boluspor U-19
h2h

TURKEY: U-19 League, Group 2

11:00
FT
Antalyaspor U-19
1 : 3
Ankaragucu U-19
h2h
11:00
FT
Galatasaray U-19
5 : 1
Demirspor Adana U-19
h2h
11:00
FT
Kayserispor U-19
2 : 1
Kasimpasa U-19
h2h
11:00
FT
Yeni Malatyaspor U-19
2 : 1
Ankaraspor U-19
h2h
12:00
FT
Gaziantepspor U-19
2 : 0
Besiktas U-19
h2h

UKRAINE: Premier League

14:30
FT
Chornomorets
1 : 2
Kryvbas
17:00
FT
Vorskla
0 : 2
Kolos Kovalivka

UKRAINE: Youth League

11:00
FT
Veres U-19
1 : 1
Dnipro U-19
h2h
12:00
FT
Dynamo K U-19
0 : 0
Polessya U-19
h2h
13:00
FT
Oleksandria U-19
0 : 0
Cherkaskyi Dnipro U-19
h2h

UKRAINE: 2 Liga

12:00
FT
Lokomotiv Kiev
2 : 1
Niva V
h2h

UKRAINE: Persha Liga, Promotion round

13:30
FT
Ahrobiznes Volochysk
1 : 1
Mariupol
h2h

UKRAINE: Persha Liga, Relegation round

11:00
FT
Metallurg Z.
0 : 5
Bukovyna
h2h
11:45
FT
Dinaz Vyshhorod
1 : 0
Khust
h2h
12:30
FT
Hirnyk-Sport
1 : 1
Podillya K.
h2h

WALES: FAW Championship, North

15:00
FT
Llanidloes
0 : 4
Bangor City
h2h

WALES: FAW Championship, South

15:30
FT
Abergavenny Town
1 : 3
Caerau
h2h
15:30
FT
Abertillery Bluebirds
2 : 5
Afan Lido
h2h
15:30
FT
Baglan Dragons
1 : 2
Pontardawe
h2h
15:30
FT
Cambrian Clydach
0 : 0
Trefelin
h2h
15:30
FT
Carmarthen
0 : 3
Llantwit Major
h2h
15:30
FT
Cwmbran Celtic
3 : 1
Goytre United
h2h
15:30
FT
Taffs Well
1 : 3
Ammanford
h2h

ASIA: AFC U-23 Championship: Group Stage

15:00
FT
Malaysia U-23
0 : 2
Vietnam U-23
h2h
17:30
FT
Kuwait U-23
0 : 5
Uzbekistan U-23
h2h

BAHRAIN: Second Division

18:00
FT
Bahrain SC
1 : 1
Malkiya
h2h
18:00
FT
Etehad Al Reef
1 : 6
AAli
h2h
18:00
FT
Umm Al Hassam
0 : 2
Budaiya
h2h

BANGLADESH: Premier League

11:00
FT
Fortis
0 : 1
Bashundhara Kings
h2h
11:45
FT
Abahani Chittagong
2 : 1
Rahmatgonj MFS
h2h
11:45
FT
Mohammedan Dhaka
8 : 0
Brothers Union
h2h

CAMBODIA: CPL

11:00
FT
Kirivong Sok Sen Chey
1 : 4
Phnom Penh Crown
h2h
13:00
FT
Boueng Ket FC
3 : 3
Svay Rieng
h2h

CHINA: Super League

09:30
FT
Shandong Taishan
4 : 1
Cangzhou Mighty Lions
13:00
FT
Chengdu Rongcheng
3 : 1
Shenzhen Pengcheng
13:35
FT
Wuhan Three Towns
0 : 0
Changchun Yatai
14:00
FT
Nantong Zhiyun
0 : 2
Shanghai Shenhua

CHINA: League 1

09:00
FT
Liaoning Kaixin
2 : 1
Jiangxi Beidamen
h2h
09:00
FT
Shijiazhuang
1 : 0
Heilongjiang Lava Spring
h2h
09:30
FT
Shanghai Jiading
1 : 1
Qingdao Red Lions
h2h

CHINA: FA cup

08:00
Pen
Jiangsu Nan Dongsheng
1 : 1
Langfang Glory City *
08:00
FT
Shanghai Changning
2 : 0
Jiangxi Dark Horse
08:00
Pen
Shanghai Segenda
1 : 1
Ganzhou Ruishi *
08:30
FT
Shanxi Xiangyu
1 : 4
Beijing Technology
09:00
FT
Changchun Xidu
0 : 5
Shaanxi Beyond
09:00
FT
Dalian Kuncheng
3 : 2
Quanzhou Yaxin
09:00
FT
Dezhou Haishan
1 : 3
Taian Tiankuang
09:00
FT
Qianxinan Xu Fengtang
1 : 4
Shenzhen Juniors
09:30
FT
Shenzhen Jixiang
3 : 1
Guangxi Lanhang
09:30
FT
Xian Ronghai
0 : 4
Guangdong GZ-Power
13:30
FT
Guangxi Bushan
0 : 1
Rizhao Yuqi
Fuzhou Changle Jingangtui
-
Hunan Billows
Qingdao Elite
-
Hubei Istar
Shanghai Shenshui
-
Haikou Mingcheng

CHINA: Super League - Women

09:00
FT
Henan Songshan Longmen W
0 : 1
Shanghai RCB W
h2h
09:00
FT
Shandong SL W
0 : 4
Wuhan Jiangda W
h2h
Changchun Dazhong W
-
Yongchuan Chashan W
h2h
Shaanxi Changan W
-
Hainan Qiongzhong W
h2h
Zhejiang W
-
Jiangsu Suning W
h2h

HONG KONG: Premier League

09:00
FT
Southern District
0 : 2
Sham Shui Po
h2h
09:00
FT
Wofoo Tai Po
0 : 0
Kitchee
h2h
12:00
FT
Lee Man
2 : 0
Hong Kong FC
h2h
Hong Kong U-23
-
Eastern
h2h
North District
-
Resources Capital
h2h

HONG KONG: Division 1

Eastern District
-
Wong Tai Sin
h2h
Hoi King
-
Shatin
h2h

INDIA: ISL, Playoffs

16:00
FT
Goa
2 : 1
Chennaiyin FC

INDIA: I-League 2

12:30
FT
Chirag United SC
1 : 1
Maharashtra
h2h
12:30
FT
Sudeva
1 : 0
Bengaluru United
h2h

INDONESIA: Liga 1

10:00
FT
Persib
3 : 1
Persebaya Surabaya
h2h
10:00
FT
Persik Kediri
1 : 1
Persita
h2h
14:00
FT
Bali United
2 : 1
Bhayangkara
h2h
14:00
FT
PSS Sleman
2 : 3
Dewa United
h2h

JAPAN: J-League

07:00
FT
Consadole Sapporo
1 : 1
Sanfrecce Hiroshima
07:00
FT
Kyoto Purple Sanga
0 : 1
Albirex Niigata
07:00
FT
Sagan Tosu
4 : 2
Kashima Antlers
08:00
FT
Avispa Fukuoka
2 : 2
Jubilo Iwata
08:00
FT
Shonan Bellmare
0 : 1
Vissel Kobe
09:00
FT
Kawasaki Frontale
0 : 0
Tokyo Verdy
09:00
FT
Urawa Red Diamonds
0 : 1
Gamba Osaka
F.C.Tokyo
-
Machida Zelvia
Nagoya Grampus Eight
-
Cerezo Osaka

JAPAN: J-League 2

07:00
FT
Fagiano Okayama
2 : 0
Roasso Kumamoto
07:00
FT
Fujieda MYFC
0 : 1
Tokushima Vortis
07:00
FT
Montedio Yamagata
2 : 1
Ehime FC
07:00
FT
Shimizu S-Pulse
3 : 2
Vegalta Sendai
07:00
FT
Ventforet Kofu
4 : 1
Thespa Kusatsu
JEF United Ichihara
-
Blaublitz Akita
Kagoshima United
-
Tochigi SC
Oita Trinita
-
Iwaki
Renofa Yamaguchi
-
Mito Hollyhock
V-Varen Nagasaki
-
Yokohama FC

JAPAN: J-League 3

07:00
FT
Grulla Morioka
1 : 1
FC Ryukyu
h2h
07:00
FT
Matsumoto Yamaga FC
2 : 1
Kamatamare Sanuki
h2h
Fukushima Utd
-
Omiya Ardija
h2h
Vanraure Hachinohe
-
Giravanz Kitakyushu
h2h

JAPAN: Nadeshiko League - Women

NGU Nagoya W
-
Bunnies Gunma W
h2h
Orca Kamogawa W
-
Iga Kunoichi W
h2h
Speranza W
-
Harima Albion W
h2h
Yokohama Seagulls W
-
Nittaidai W
h2h
Setagaya Sfida FC W
-
Ehime W
h2h
Shizuoka W
-
Miyazaki W
h2h

JAPAN: WE League - Women

Cerezo Osaka W
-
NTV Beleza W
h2h
Albirex Niigata W
-
Parceiro Nagano W
h2h
Vegalta Sendai W
-
Urawa Red W
h2h
Elfen Saitama W
-
Sanfrecce Hiroshima W
h2h
Nojima Stella W
-
Kobe Leonessa W
h2h
Omiya Ardija W
-
JEF United W
h2h

KOREA REPUBLIC: K-League 1

07:00
FT
Suwon City
2 : 1
Jeju United
09:30
FT
FC Seoul
2 : 3
Jeonbuk Motors
09:30
FT
Pohang Steelers
0 : 0
Gimcheon Sangmu
Gangwon FC
-
Incheon United

KOREA REPUBLIC: K-League 2

07:00
FT
Bucheon 1995
1 : 3
Busan I Park
09:30
FT
Seongnam
1 : 2
Cheongju
Ansan Greeners
-
Gimpo Citizen
Anyang
-
Suwon Bluewings

KOREA REPUBLIC: K4 League

06:00
FT
Seoul Jungnang
2 : 4
Sejong Vanesse
h2h
07:00
FT
Pyeongtaek Citizen
1 : 2
Pyeongchang United
h2h
08:00
FT
Seoul United
1 : 2
Jinju Citizen
h2h
Jeonbuk Motors-2
-
Chungju Citizen
h2h
Jeonju Citizen
-
Geoje Citizen
h2h
Daejeon Citizen-2
-
Namyangju
h2h

KOREA REPUBLIC: K3 League

07:00
FT
Busan Kyotong
2 : 3
Gimhae
h2h
07:00
FT
Chuncheon
2 : 0
Ulsan Citizen
h2h
07:00
FT
Daegu-2
1 : 4
Siheung Citizen
h2h
Gangneung
-
Yeoju Citizen
h2h
Hwaseong FC
-
Pocheon
h2h
Changwon
-
Yangpyeong
h2h
Gyeongju KHNP
-
Mokpo City
h2h

LEBANON: National cup

15:00
FT
Al Ahli Nabatiya
0 : 1
Tripoli SC

MACAO: Elite League

13:00
FT
Benfica Macau
9 : 2
CD Lun Lok
h2h
Gala
-
CD Monte Carlo
h2h

MONGOLIA: Premier League

10:15
FT
Bayanzurkh Sporting
1 : 2
Erchim
h2h
13:15
FT
Khovd
0 : 3
Tuv Buganuud
h2h

PHILIPPINES: PFL

09:00
FT
Don Bosco Garelli
4 : 2
Mendiola
h2h
11:45
FT
Tuloy
1 : 7
Cebu FC
h2h
14:30
FT
Philippine Army
0 : 5
Taguig
h2h
Stallions
-
Manila Montet
h2h

QATAR: Second Division

17:30
FT
Al Sailiya SC
0 : 2
Al Khor SC
h2h
17:30
FT
Al Shahaniya
3 : 1
Al Khuraitiat SC
h2h
17:30
FT
Lusial City
1 : 1
Al Bidda
h2h
17:30
FT
Mesaimeer SC
2 : 1
Al Waab
h2h

SAUDI ARABIA: Pro League

17:00
FT
Al Akhdoud
1 : 2
Dhamk
20:00
42 '
Al Hazm Rass
0 : 1
Al Ittihad Jeddah
20:00
41 '
Al Ittifaq Dammam
0 : 0
Al Wahda Mecca

SAUDI ARABIA: Youth League

14:00
FT
Al Faysaly Al Majmaah U-19
1 : 1
Al Orubah U-19
h2h
14:00
FT
Al Jeel U-19
0 : 1
Ohod U-19
h2h
14:35
FT
Al Fateh U-19
0 : 2
Al Hilal Riyadh U-19
h2h
14:45
FT
Al Nasr Riyadh U-19
1 : 0
Al Quadisiya Khobar U-19
h2h
14:55
FT
Al Raed Buraidah U-19
1 : 1
Al Hazm U-19
h2h
14:55
FT
Al Taawon U-19
3 : 0
Al-Khaleej U-19
h2h
15:10
FT
Al Ittihad Jeddah U-19
2 : 4
Al Ahli Jeddah U-19
h2h

SYRIA: Premier League

15:00
FT
Al Sahel
0 : 5
Jaish
h2h
15:00
FT
Ittihad
2 : 1
Taliya
h2h
15:00
FT
Wahda
2 : 0
Horriya
h2h

TAJIKISTAN: Visshaya Liga

14:00
FT
Barkchi Hisar
1 : 0
Vaksh
h2h
17:00
FT
CSKA Pomir Dushanbe
0 : 0
Ravshan
h2h
17:00
FT
Istiqlol
6 : 0
Kuktosh
h2h

THAILAND: League 1

13:00
FT
BG Pathum United
1 : 1
Chonburi FC
h2h
13:30
FT
Police Tero
1 : 0
Uthai Thani
h2h
14:00
FT
Khonkaen United
1 : 1
Trat
h2h
15:00
FT
Ratchaburi
1 : 4
Buriram United
h2h

THAILAND: Thai League 2

12:30
FT
Phrae United
0 : 1
Ayutthaya
h2h
13:00
FT
Pattaya United
3 : 1
Chanthaburi
h2h
13:30
FT
Nakhon Ratchasima
3 : 0
Nong Bua Pitchaya
h2h
14:00
FT
Nakhon Si United
5 : 2
Kasetsart
h2h

TURKMENISTAN: Yokary Liga

13:00
FT
Kopetdag Asgabat
3 : 2
Ahal
h2h
13:00
FT
Merw
0 : 1
Altyn Asyr
h2h
13:15
FT
Energetik Mary
2 : 3
Nebitchi
h2h
14:00
FT
Sagadam
1 : 2
Arkadag
h2h

UAE: Premier League

16:00
FT
Hatta Dubai
1 : 1
Emirates
18:30
FT
Al Wahda FC Abu Dhabi
1 : 2
Ajman

UAE: Division 1

15:55
FT
Gulf United
1 : 2
Al-Taawon
h2h
15:55
FT
Masafi
0 : 0
Masfut
h2h
16:05
FT
Al Dhafra
4 : 2
Dubai City
h2h

UZBEKISTAN: National cup

13:00
FT
Chigatoy
1 : 2
Surkhon
13:00
FT
Zaamin
2 : 3
Qizilqum
13:30
FT
Olympic
4 : 0
Lokomotiv-BFK
13:30
FT
Olympic MobiUZ
2 : 2
Lokomotiv Tashkent

ALGERIA: Ligue 1

17:00
FT
Paradou
1 : 0
El Bayadh
h2h

ALGERIA: Ligue 2

El Khemis
-
ES Mostaganem
h2h
Guir Abadla
-
ASM Oran
h2h
16:00
FT
Hussein Dey
1 : 0
RC Arba
h2h
16:00
FT
JSM Tiaret
1 : 1
Boufarik
h2h
16:00
FT
Kolea
2 : 3
CR Mechria
h2h
16:00
FT
Olimpique Medea
1 : 3
RC Kouba
h2h
16:00
FT
Temouchent
1 : 0
Oued Sly
h2h
16:00
FT
WA Mostaganem
2 : 0
GC Mascara
h2h

ANGOLA: Girabola

Bravos do Maquis
-
Kabuscorp
h2h
16:00
FT
Sagrada Esperanca
4 : 1
CD Lunda Sul
h2h
Uniao de Malanje
-
Recreativo Libolo
h2h
16:30
FT
Academica Lobito
0 : 4
Petro de Luanda
h2h

BENIN: Championat National, Relegation Group

AS Police
-
ASVO
h2h
Abeilles
-
Dynamo Parakou
h2h
Aiononvi
-
Djeffa
h2h
Dynamique Djougou
-
Soleil
h2h

BOTSWANA: Premier League

15:30
FT
Gaborone Utd
2 : 0
Township Rollers
h2h
15:30
FT
Jwaneng Galaxy
3 : 0
Morupule
h2h
15:30
FT
Orapa United
2 : 0
Eleven Angels
h2h
15:30
FT
Sua Flamingoes
2 : 1
Matebele
h2h
15:30
FT
Tafic
1 : 3
Nico United
h2h
15:30
FT
VTM FC
3 : 1
Police XI
h2h

BURUNDI: Primus League

13:00
FT
Magara Young Boys
1 : 3
Dynamik
h2h
Aigle Noir
-
LLB Amasipiri
h2h
Le Messager Ngozi
-
Musongati
h2h
Olympic Star
-
Flambeau du Centre
h2h
Telaviv
-
Kayanza
h2h
Bumamuru
-
Tigre Noir
h2h

CAF CHAMPIONS LEAGUE: Playoffs

15:00
FT
TP Mazembe
0 : 0
Al Ahly Cairo
Esperance
-
Mamelodi Sundowns

CAMEROON: Elite One, Relegation Playoffs

15:00
FT
Fovu Club
0 : 1
APEJES Academy
h2h
17:00
FT
Aigle Royal
2 : 3
Fortuna Mfou
h2h

CONGO: Ligue 1

Etoile du Congo
-
Nathalys
h2h
Kondzo
-
Cheminots
h2h

COTE DIVORE: Ligue 1

AFAD
-
Lys Sassandra
h2h
Mouna
-
Stella
h2h
17:30
FT
San-Pedro
2 : 2
Zoman
h2h
19:45
HT
Denguele
1 : 0
Racing Abidjan
h2h

ESWATINI: Premier League

13:00
FT
Denver
0 : 1
Ezulwini United
h2h
Eswatini Rangers
-
Nsingizini Hotspurs
h2h
15:00
FT
Green Mamba
2 : 1
Royal Leopards
h2h
Illovo
-
Mbabane Swallows
h2h
Moneni Pirates
-
Madlenya
h2h
15:00
FT
Young Buffaloes
4 : 1
Highlander
h2h

ETHIOPIA: Premier League

15:00
FT
Dire Dawa Kenema
1 : 0
Shashemene Kenema
h2h
18:00
FT
Welayta Dicha
1 : 0
Kedus Giorgis
h2h

GABON: Division 1

Bouenguidi
-
Stade Mandji
h2h
CF Mounana
-
FC Libreville
h2h
Lozo
-
Centre Sportif Bendje
h2h
Missile
-
Dikaki
h2h
Pelican Lambarene
-
Mangasport
h2h
Vautour
-
Mberi Sportif
h2h

GHANA: Premier League

17:00
FT
Karela
1 : 1
Accra Lions
h2h
17:00
FT
Legon Cities
2 : 0
Hearts of Oak
h2h

GUINEA: Ligue 1

Horoya
-
Loubha Telimele
h2h
Milo
-
Kamsar
h2h

KENYA: Premier League

12:00
FT
Bidco United
1 : 0
Posta Rangers
h2h
12:00
FT
Kariobangi Sharks
3 : 0
Nzoia Sugar
h2h
14:00
FT
Bandari
0 : 0
KCB
h2h
14:00
FT
Shabana
0 : 0
Homeboyz
h2h
14:15
FT
Talanta
0 : 3
Nairobi City Stars
h2h
15:00
FT
Police N
2 : 1
Sofapaka
h2h

LESOTHO: Premier League

LDF
-
LCS
h2h
Lijabatho
-
Bantu
h2h

LIBYA: Premier League

16:00
FT
Al Sadaqa
1 : 1
Al Moroooj
h2h
16:00
FT
Al-Anwar
3 : 1
Al-Suqoor
h2h
19:00
FT
Al Madina
1 : 0
Al Ahli Tripoli
h2h

MALAWI: Super League

14:30
FT
Baka City
0 : 0
MAFCO
h2h
14:30
Pst
Bangwe All Stars
:
Karonga United
h2h
14:30
Pst
Chitipa United
:
Big Bullets
h2h
14:30
Pst
Mighty Tigers
:
Ekwendeni Hammers
h2h
14:30
FT
Mighty Wanderers
3 : 0
Creck
h2h
14:30
FT
Moyale Barracks
3 : 0
CIVO United
h2h

MALI: Premier League

Afrique FE
-
Onze Creauteurs
h2h
18:30
FT
Bakaridjan
2 : 0
US Bougouba
h2h
Bougouni
-
Real Bamako
h2h
20:30
13 '
COB
0 : 0
USFAS Bamako
h2h

MAURITANIA: Premier League

19:00
86 '
Entou
3 : 4
Kaedi
h2h
Chemal
-
Garde Nationale
h2h

MOROCCO: Botola Pro

18:00
FT
Ittihad Tanger
2 : 1
FUS Rabat
h2h
20:00
42 '
MCO Oujda
0 : 0
Chabab Mohammedia
h2h
WAC Casablanca
-
HUSA Agadir
h2h

MOROCCO: Botola 2

18:00
FT
ASS Sale
1 : 0
Rapide Oued Zem
h2h
18:00
FT
Chabab Ben Guerir
1 : 1
Chabab Atlas
h2h
18:00
FT
WAF Fes
3 : 1
Racing Casablanca
h2h
20:00
42 '
OCK Khouribga
2 : 0
Stade Marocain
h2h

MOZAMBIQUE: Mocambola

14:45
FT
Baia de Pemba
2 : 0
ENH Vilankulo
h2h
15:15
FT
Tchumene
1 : 2
Nacala
h2h

NAMIBIA: MTC Premiership

Julinho Sporting
-
Okahandja
h2h
Okakarara
-
Blue Waters
h2h
Young Brazilians
-
Civics
h2h

NIGERIA: NPFL

17:00
FT
Abia Warriors
1 : 0
Bayelsa United
h2h

RWANDA: National League

15:00
FT
APR
1 : 0
Kiyovu Sports
h2h
Amagaju
-
Etoile deEst
h2h
15:00
FT
Bugesera
1 : 2
Rayon Sports
h2h
15:00
FT
Marines
2 : 1
FC Police
h2h

SEYCHELLES: First Division

13:00
FT
Cote DOr
3 : 1
Northern Dynamo
h2h
14:00
FT
St Michel United
1 : 0
Anse Reunion
h2h

SIERRA LEONE: Premier League

Wusum Stars
-
SLIFA Mount Aureol
h2h

SOMALIA: First Division

14:30
FT
Raadsan
1 : 3
Mogadishu City
h2h

SOUTH AFRICA: Premier League

15:00
FT
Golden Arrows Durban
1 : 1
Royal AM
17:00
FT
Sekhukhune United
1 : 0
Cape Town Spurs
17:30
FT
Orlando Pirates
1 : 0
AmaZulu Durban
20:00
42 '
SuperSport United
0 : 1
Chippa United

SOUTH AFRICA: Division 1

15:00
FT
Baroka
0 : 3
Casric Stars
h2h
15:00
FT
JDR Stars
0 : 0
Venda
h2h
15:00
FT
Platinium City
1 : 3
Milford
h2h
15:00
FT
Univ. of Pretoria
0 : 1
Magesi
h2h
15:00
FT
Upington City
1 : 0
Black Leopards
h2h

SOUTH AFRICA: Diski Challenge

10:00
FT
Polokwane City U-23
2 : 2
TS Galaxy U-23
h2h
10:00
FT
SuperSport United U-23
3 : 2
Royal AM U-23
h2h

TANZAINIA: Ligi Kuu Bara

16:00
FT
Young Africans
2 : 1
Simba
h2h

TOGO: Championnat National

17:30
FT
ASKO de Kara
1 : 0
Gbikinti Bassar
h2h

TUNISIA: National cup

15:30
FT
Ahly Sfaxien
3 : 0
Union Ksibet Mediouni
15:30
FT
Esperance de Zarzis
0 : 3
Stade Tunis
15:30
FT
Progres Sakiet
1 : 0
Tazarka

UGANDA: Premier League

15:00
FT
BUL
2 : 0
Express
h2h

ZAMBIA: Super League

15:00
Pst
Green Eagles
:
Kabwe Warriors
h2h
15:00
Pst
Konkola Blades
:
FC MUZA
h2h
15:00
FT
Nkwazi
1 : 1
Forest Rangers
h2h
15:00
FT
Power Dynamos
0 : 2
Nkana
h2h

ZIMBABWE: Premier League

15:00
FT
Green Fuel
0 : 0
Herentals
h2h
15:00
FT
Platinum
2 : 2
Bikita Minerals
h2h
15:00
FT
Yadah
0 : 0
Chegutu Pirates
h2h
15:00
FT
ZPC Kariba
0 : 0
Arenel Movers
h2h

ANTIGUA AND BARBUDA: Premier Division

All Saints United
-
Pigotts Bullets
h2h
Garden Stars
-
SAP
h2h
Hoppers
-
Parham
h2h

ARUBA: Division di Honor, Championship Group

River Plate Ar.
-
Dakota
h2h
Estrella Papilon
-
Deportivo Nacional
h2h

CANADA: Premier League

20:00
36 '
Atletico Ottawa
0 : 0
Cavalry
h2h

COSTA RICA: Primera Division, Clausura

Perez Zeledon
-
Grecia
h2h
LD Alajuelense
-
Deportivo Saprissa
h2h

COSTA RICA: Liga de Ascenso, Promotion Playoffs

AD Sarchi
-
CS Uruguay

DOMINICAN REPUBLIC: LDF

Delfines Del Este
-
Moca
h2h
San Cristobal FC
-
Cibao
h2h

EL SALVADOR: Primera Division, Clausura

Municipal Limeno
-
FAS
h2h

HONDURAS: Liga Nacional, Clausura

Marathon
-
Real Espana
h2h
CD Real Sociedad
-
Vida
h2h
Genesis
-
Olanchano
h2h

MEXICO: Clausura

Leon
-
Monterrey
Guadalajara
-
Queretaro
Santos Laguna
-
Pachuca
Tigres
-
Necaxa
Pumas
-
America

MEXICO: Liga de Expansion MX, Play-in

CA La Paz
-
Alebrijes Oaxaca

MEXICO: Liga Premier Serie A, Apertura

19:00
78 '
Venados
4 : 2
Montaneses
h2h
Pioneros de Cancun
-
San Juan de Aragon
h2h
Aguacateros de Periban
-
Porto Palmeiras
h2h
Irapuato
-
Escorpiones FC
h2h
Los Cabos United
-
Mexicali FC
h2h

MEXICO: Liga Premier Serie B, Apertura

18:00
FT
Canoneros Marina
0 : 2
Chilpancingo
h2h
Ciervos
-
Atletico Pachuca
h2h
Uruapan
-
Huracanes Izcalli
h2h
Ayense
-
Caja Oblatos
h2h

MEXICO: U-23 League, Clausura

17:00
FT
Guadalajara U-23
2 : 1
Queretaro U-23
h2h
Leon U-23
-
Monterrey U-23
h2h
17:00
FT
Pumas U-23
0 : 1
America U-23
h2h
17:00
FT
Tigres U-23
3 : 0
Necaxa U-23
h2h

NICARAGUA: Primera Division, Clausura

Sport Sebaco
-
Matagalpa
h2h
Deportivo Ocotal
-
Jalapa FC
h2h

PANAMA: LFP, Apertura

Herrera
-
San Francisco FC
h2h
Plaza Amador
-
Tauro FC
h2h
CD Universitario
-
Veraguas
h2h

SURINAM: Hoofdklasse

Inter Moengotapoe
-
Flora FC
h2h
Robin Hood
-
Broki
h2h

USA: Major League Soccer

Atlanta United
-
FC Cincinnati
Columbus Crew
-
Portland Timbers
Inter Miami FC
-
Nashville
Montreal Impact
-
Orlando City
New York City
-
D.C. United
Toronto FC
-
New England Revolution
Chicago Fire
-
Real Salt Lake
Houston Dynamo
-
Austin FC
Sporting KC
-
St. Louis
Colorado Rapids
-
Dallas
Los Angeles FC
-
New York Red Bulls
Seattle Sounders
-
Vancouver Whitecaps

USA: NWSL - Women

19:05
77 '
Washington Spirit W
2 : 0
Gotham W
h2h
Racing Louisville W
-
Utah Royals W
h2h
Kansas City W
-
Bay W
h2h
Portland Thorns W
-
Houston Dash W
h2h

USA: USL Championship

Detroit City
-
Oakland Roots
h2h
Loudoun United
-
Louisville City
h2h
Hartford Athletic
-
San Antonio FC
h2h
Tulsa Roughnecks
-
Charleston Battery
h2h
Miami
-
Birmingham Legion
h2h
North Carolina
-
New Mexico United
h2h
Tampa Bay
-
El Paso Locomotive
h2h
Colorado Springs
-
Indy Eleven
h2h
Las Vegas Lights
-
Rhode Island
h2h
Memphis 901
-
Monterey Bay
h2h
Orange County
-
Sacramento Republic
h2h
Phoenix Rising
-
Pittsburgh Riverhounds
h2h

USA: USL League One

Union Omaha
-
Charlotte Independence
h2h
Richmond Kickers
-
Spokane Velocity
h2h
Chattanooga Red Wolves
-
Northern Colorado
h2h

USA: MLS Next Pro

Ventura County
-
Sporting KC-2
h2h
Huntsville
-
Chattanooga FC
h2h
The Town
-
Austin-2
h2h

USA: NISA

Club de Lyon
-
Savannah Clovers
h2h
Capo
-
Arizona Monsoon
h2h

ARGENTINA: Primera Nacional

18:35
FT
Atlanta CA
3 : 0
Almagro
h2h
20:00
39 '
Estudiantes de Caseros
0 : 0
All Boys
h2h
20:30
7 '
Defensores Unidos
0 : 0
Defensores Belgrano
h2h
Colon Santa Fe
-
Temperley
h2h
Talleres Remedios
-
Tristan Suarez
h2h

ARGENTINA: Primera B, Apertura

20:30
10 '
Canuelas
0 : 0
Urquiza
h2h
20:30
10 '
Dep. Merlo
0 : 0
Acassuso
h2h
20:30
5 '
Deportivo Armenio
0 : 0
Sportivo Italiano
h2h
Comunicaciones
-
Argentino Merlo
h2h

ARGENTINA: Torneo Federal A

Boca Unidos
-
Sol de America FC
h2h
Ferro Carril Oeste GP
-
Gutierrez Mendoza
h2h

ARGENTINA: Primera C, Apertura

20:30
4 '
Defensores de Cambaceres
0 : 0
CA Atlas
h2h
20:30
10 '
Yupanqui
0 : 0
Central Ballester
h2h

ARGENTINA: Liga Profesional, Play Offs

20:30
10 '
Argentinos Juniors
0 : 0
Defensa y Justicia
h2h
Estudiantes de La Plata
-
Barracas Central
h2h
Godoy Cruz
-
Velez Sarsfield
h2h

ARGENTINA: Primera A, Apertura - Women

16:00
FT
Boca Juniors W
2 : 1
Newells Old Boys W
h2h
16:00
FT
Ferro W
4 : 1
Platense W
h2h
20:00
27 '
Gimnasia La Plata W
2 : 0
Huracan W
h2h
20:00
1 '
Rosario Central W
0 : 0
Independiente W
h2h

BOLIVIA: Primera Division, Playoffs

Universitario de Vinto
-
The Strongest

BRAZIL: Serie A

Fluminense
-
Vasco
Gremio
-
Cuiaba
RB Bragantino
-
Corinthians
Atletico-MG
-
Cruzeiro

BRAZIL: Serie B

20:30
12 '
Chapecoense
0 : 0
Ituano
h2h
Santos
-
Paysandu
h2h
Amazonas
-
Sport Recife
h2h
Ceara
-
Goias
h2h

BRAZIL: Serie C, First stage

Remo
-
Volta Redonda
h2h
Tombense
-
Sao Jose RS
h2h
Caxias
-
Athletic Minas
h2h
Ypiranga Erechim
-
CSA
h2h

BRAZIL: Brasileiro - Women

20:00
43 '
Avai Kindermann W
0 : 2
Santos W
h2h
20:00
43 '
Fluminense W
0 : 0
Botafogo PB W
h2h
20:00
43 '
Real Brasilia W
1 : 0
Sao Paulo W
h2h

BRAZIL: Amapaense, Play Offs

Trem
-
Santos Macapa

BRAZIL: Rondoniense

Barcelona RO
-
Vilhenense
h2h
Uniao Cacoalense
-
Ji-Parana
h2h

BRAZIL: Roraimense, Second stage

GAS
-
Rio Negro
h2h
Nautico RR
-
Monte Roraima
h2h

BRAZIL: Gaucho 2

16:00
FT
Monsoon
2 : 1
Pelotas
h2h
Sao Gabriel
-
Aimore
h2h
Gloria
-
Uniao RS
h2h

BRAZIL: Brasiliero A2 - Women

Juventude W
-
Taubate W
h2h
20:00
41 '
Sport Recife W
0 : 0
FC Fortaleza W
h2h
Doce Mel W
-
Sao Jose W
h2h

BRAZIL: Paulista U-20

Botafogo SP U-20
-
Francana U-20
h2h
20:00
42 '
Corinthians U-20
0 : 0
Sao Caetano U-20
h2h
Novorizontino U-20
-
Gremio Prudente U-20
h2h
20:00
41 '
Palmeiras U-20
1 : 1
Ibrachina U-20
h2h
20:00
43 '
RB Bragantino U-20
1 : 1
Capivariano U-20
h2h
20:00
41 '
Santos U-20
0 : 0
Maua U-20
h2h
20:00
43 '
Sao Paulo U-20
4 : 0
Osasco Audax U-20
h2h

BRAZIL: Paulista A3, Promotion playoffs

Votuporanguense
-
Desportivo Brasil

BRAZIL: Paulista A4, Promotion Playoffs

20:00
41 '
Rio Branco SP
0 : 1
XI de Jau
SKA Brasil
-
Francana

BRAZIL: Cearense 2, Promotion Playoffs

Pague Menos
-
Itapipoca

CHILE: Primera Division

Cobresal
-
Nublense
Universidad Catolica
-
Colo Colo
Coquimbo Unido
-
OHiggins

CHILE: Primera B

18:30
FT
Magallanes
0 : 2
San Marcos
h2h
Deportes Temuco
-
San Luis de Quillota
h2h
Rangers Talca
-
Santiago Morning
h2h

CHILE: Segunda Division

18:30
FT
Linares Unido
0 : 2
General Velasquez
h2h
Melipilla
-
Puerto M
h2h
Trasandino
-
San Antonio Unido
h2h

COLOMBIA: Primera Division, Apertura

Deportes Pereira
-
Millonarios
Junior
-
Once Caldas
Alianza Petrolera
-
CD Jaguares

COLOMBIA: Primera B, Apertura

Real Cundinamarca
-
FC Bogota
h2h
Leones
-
Real Cartagena
h2h
Atletico Huila
-
Barranquilla
h2h
Depor FC
-
Deportes Quindio
h2h

COLOMBIA: Liga - Women

Deportivo Cali W
-
Santa Fe W
h2h
Real Santander W
-
La Equidad W
h2h
Millonarios W
-
Cucuta W
h2h
Deportes Pereira W
-
Llaneros W
h2h

PARAGUAY: Division Profesional, Apertura

Sportivo Ameliano
-
General Caballero JLM
Libertad
-
Sportivo Trinidense

PARAGUAY: Division Intermedia

15:30
FT
CA Colegiales
0 : 1
Guairena
h2h
15:30
FT
Resistencia
0 : 2
Atl. Tembetary
h2h

PERU: Primera Division, Apertura

20:00
43 '
Los Chankas
2 : 0
Sport Huancayo
ADT Tarma
-
Univ. Cesar Vallejo
Carlos Manucci
-
UTC Cajamarca

PERU: Liga - Women

Melgar W
-
Alianza Lima W
h2h
Killas W
-
Dep. Municipal W
h2h

PERU: Liga 2

20:00
42 '
Santos FC
0 : 0
Moquegua
h2h

SOUTH AMERICA: Sudamericano U-20, Group Stage - Women

Venezuela U-20 W
-
Chile U-20 W
h2h
Brazil U-20 W
-
Colombia U-20 W
h2h

URUGUAY: Primera Division, Apertura

15:00
FT
Danubio
1 : 1
Cerro Largo
20:00
42 '
Boston River
1 : 2
Penarol
Nacional M.
-
Rampla
Dep. Maldonado
-
Miramar

VENEZUELA: Primera

Deportivo La Guaira
-
Deportivo Tachira
h2h
Inter de Barinas
-
Monagas SC
h2h

VENEZUELA: Segunda Division

Dynamo Puerto
-
Fundacion AIFI
h2h
Maritimo SC
-
Atletico La Cruz
h2h

AUSTRALIA: A-League

07:30
FT
Western Sydney
1 : 2
Melbourne City
09:30
FT
Melbourne Victory
0 : 0
Brisbane Roar FC
11:45
FT
Macarthur
1 : 0
Sydney FC
Perth Glory
-
Western United FC

AUSTRALIA: Queensland Premier League 2

08:00
FT
Magic United
4 : 2
Taringa Rovers
h2h
10:00
FT
Maroochydore
6 : 1
Bayside United
h2h
10:00
FT
Souths United
0 : 1
North Star
h2h
11:30
FT
Holland Park Hawks
3 : 2
Samford Rangers
h2h
Ipswich Knights
-
Pine Hills
h2h

AUSTRALIA: Queensland Premier League

09:30
FT
Eastern Suburbs
2 : 1
Broadbeach United
h2h
10:00
FT
Brisbane Strikers
4 : 1
Logan Lightning
h2h
10:00
FT
Ipswich FC
4 : 2
Mitchelton
h2h
11:00
FT
Moreton City-2
3 : 1
Southside Eagles
h2h
SWQ Thunder
-
St George Willawong
h2h

AUSTRALIA: NPL Victoria

05:00
FT
Green Gully Cavaliers
1 : 2
Port Melbourne
h2h
07:00
FT
Manningham United
1 : 3
Hume City
h2h
10:15
FT
Altona Magic
1 : 0
Melbourne Knights
h2h
11:00
FT
Dandenong Thunder
0 : 8
Avondale FC
h2h

AUSTRALIA: NPL South Australia

07:30
FT
Campbelltown City
0 : 4
Adelaide Comets
h2h
09:30
FT
Croatia Raiders
3 : 2
FK Beograd
h2h
Adelaide United U-21
-
South Adelaide
h2h

AUSTRALIA: NPL Queensland

10:00
FT
Redlands United
2 : 4
Queensland Lions
h2h
10:15
FT
Brisbaine Wolves
0 : 4
Moreton City
h2h
10:30
FT
Peninsula Power
1 : 2
Sunshine Coast Wanderers
h2h
Rochedale Rovers
-
Brisbane Roar-2
h2h
Brisbane Olympic
-
Gold Coast United FC
h2h

AUSTRALIA: NPL Western Australia

09:00
FT
Armadale
1 : 1
Perth
h2h
09:00
FT
Balcatta
3 : 1
Inglewood United
h2h
09:00
FT
Bayswater City
5 : 2
Perth Glory-2
h2h
09:00
FT
Floreat Athena
2 : 0
Stirling Macedonia
h2h
09:00
FT
Perth RedStar
2 : 3
Fremantle City
h2h
09:00
FT
Western Knights
3 : 3
Olympic Kingsway
h2h

AUSTRALIA: NPL New South Wales

08:30
FT
Sutherland Sharks
1 : 2
Manly United FC
h2h
11:00
FT
St George Saints
1 : 0
Hills Brumbies
h2h
11:15
FT
St George City
2 : 0
Central Coast Mariners-2
h2h
Sydney Olympic
-
NWS Spirit
h2h
Sydney United
-
Marconi Stallions
h2h
Western Sydney-2
-
Blacktown City
h2h
Wollongong Wolves
-
Sydney-2
h2h
APIA Tigers
-
Rockdale Ilinden
h2h

AUSTRALIA: NPL Tasmania

06:30
FT
Devonport City
1 : 1
South Hobart
h2h
08:45
FT
Launceston City
2 : 1
Clarence Zebras
h2h

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

Broadmeadow Magic
-
Maitland
h2h
Charlestown Azzurri
-
Lambton Jaffas
h2h

AUSTRALIA: NPL Capital Territory

07:00
FT
Cooma Tigers
2 : 2
Canberra
h2h
07:00
FT
OConnor Knights
2 : 1
Tuggeranong United
h2h
Yoogali CT
-
Monaro Panthers
h2h
Gungahlin
-
Canberra Olympic
h2h

AUSTRALIA: W-League, Final Rounds - Women

Central Coast W
-
Sydney FC W
Newcastle Jets W
-
Melbourne City W

AUSTRALIA: NPL Victoria Youth League

07:30
FT
Green Gully U-23
7 : 1
Port Melbourne U-23
h2h
08:00
FT
Altona Magic U-23
3 : 2
Melbourne Knights U-23
h2h
08:30
FT
Dandenong Thunder U-23
1 : 2
Avondale U-23
h2h
Dandenong City U-23
-
South Melbourne U-23
h2h

AUSTRALIA: NPL Victoria League 2

07:00
FT
Langwarrin
1 : 3
Melbourne Victory U-21
h2h
07:00
FT
North Geelong
1 : 1
Eastern Lions
h2h
09:30
FT
George Cross
0 : 4
Bentleigh Greens
h2h
Melbourne City U-21
-
Preston Lions
h2h

AUSTRALIA: NPL New South Wales League 2

08:30
FT
Hakoah Sydney City
3 : 2
Bankstown City
h2h
09:00
FT
Canterbury Bankstown
4 : 3
UNSW
h2h
11:00
FT
Bonnyrigg White Eagles
2 : 1
Dulwich Hill
h2h
11:00
FT
Dunbar Rovers
0 : 0
Macarthur Rams
h2h
11:00
FT
Mt Druitt Town
1 : 1
Inter Lions
h2h
11:00
FT
SD Raiders
2 : 1
Bulls Academy
h2h

AUSTRALIA: South Australia Stage League 1

07:30
FT
Adelaide Blue Eagles
3 : 0
West Torrens Birkalla
h2h
07:30
FT
Adelaide Victory
2 : 3
Fulham United
h2h
07:30
FT
Cumberland United
2 : 0
Salisbury United
h2h
07:30
FT
Playford City
2 : 4
Adelaide Vipers
h2h
07:30
FT
Sturt Lions
1 : 0
West Adelaide
h2h
11:30
FT
Adelaide Cobras
2 : 1
Western Strikers
h2h

AUSTRALIA: Queensland Premier League 3

09:15
FT
Western Spirit
1 : 5
Virginia United
h2h
10:00
FT
Acacia Ridge
1 : 3
Springfield United
h2h
10:00
FT
Centenary Stormers
4 : 4
Newmarket
h2h
10:00
FT
Mount Gravatt
6 : 2
North Pine
h2h
North Brisbaine
-
Univ. Queensland
h2h
Redcliffe Dolphins
-
Brisbane Knights
h2h

AUSTRALIA: NPL Queensland Youth League

07:45
FT
Redlands United U-23
0 : 5
Lions U-23
h2h
08:00
FT
Wynnum Wolves U-23
6 : 2
Moreton City U-23
h2h
08:15
FT
Peninsula Power U-23
2 : 4
Sunshine Coast U-23
h2h
Rochedale Rovers U-23
-
Brisbane Roar U-23
h2h

AUSTRALIA: NPL Victoria League 3

07:00
FT
Beaumaris
1 : 2
Altona City
h2h
07:00
FT
Boroondara-Carey
0 : 2
Box Hill United
h2h
07:00
FT
Nunawading City
3 : 1
Goulburn Valley Sun
h2h
10:15
FT
Melbourne Srbija
1 : 0
Doveton
h2h

AUSTRALIA: NPL New South Wales League 3

09:00
FT
Gladesville Ryde
0 : 1
Central Coast United
h2h
09:00
FT
Sydney University
0 : 1
Hurstville FC
h2h
11:00
FT
Bankstown United
5 : 4
Hawkesbury City SC
h2h
11:00
FT
Camden Tigers
1 : 1
Mounties Wanderers
h2h
11:00
Canc
Hawkesbury City SC
:
Bankstown United
h2h
11:00
FT
Inner West Hawks
4 : 1
Fraser Parks
h2h
11:00
FT
Prospect United
0 : 3
Parramatta Eagles
h2h
Newcastle Jets-2
-
Granville Rage
h2h

AUSTRALIA: Queensland PL Youth

07:45
FT
Brisbane Strikers U-23
1 : 3
Logan United U-23
h2h
07:45
FT
Ipswich FC U-23
3 : 0
Mitchelton U-23
h2h
08:45
FT
Moreton City-2 U-23
2 : 1
Southside Eagles U-23
h2h
11:45
FT
Eastern Suburbs U-23
4 : 1
Broadbeach United U-23
h2h
SWQ Thunder U-23
-
St George Willawong U-23
h2h

AUSTRALIA: NPL Northern NSW - Women

08:00
Pst
New Lambton W
:
Broadmeadow Magic W
h2h
Maitland W
-
Charlestown Azzurri W
h2h
Mid Coast W
-
Warners Bay W
h2h
Newcastle Olympic W
-
Adamstown Rosebuds W
h2h

AUSTRALIA: NPL Queensland - Women

07:15
FT
Eastern Suburbs W
5 : 1
Brisbane Olympic W
h2h
10:00
FT
Mitchelton W
4 : 4
Peninsula Power W
h2h
11:00
FT
Brisbane City W
1 : 2
Lions W
h2h
Sunshine Coast W
-
FQ QAS W
h2h
Gold Coast United W
-
Souths United W
h2h

AUSTRALIA: Capital Territory NPL2

07:00
FT
Belconnen United
8 : 0
West Canberra Wanderers
h2h
07:00
FT
Canberra Juventus
1 : 3
Brindabella
h2h
07:00
FT
Queanbeyan City
5 : 0
Canberra White Eagles
h2h
07:15
FT
ANU
2 : 2
Wagga City Wanderers
h2h

AUSTRALIA: Western Australia State League 1

09:00
FT
Gosnells City
1 : 5
Mandurah City
h2h
09:00
FT
Gwelup Croatia SC
3 : 2
Nedlands
h2h
09:00
FT
Rockingham City
3 : 3
Joondalup United
h2h
09:00
FT
Subiaco
2 : 1
Cockburn City
h2h
11:00
FT
Dianella White Eagle
3 : 1
Murdoch Melville
h2h

FIJI: Premier League

09:00
FT
Lautoka
2 : 3
Rewa
h2h
Nagroda
-
Suva
h2h
Nasinu
-
Labasa
h2h
Nadi
-
Ba
h2h
Navua
-
Tailevu Naitasiri
h2h

INTERNATIONAL: Club Friendlies

12:00
FT
Albirex
3 : 0
Geylang